Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Наші ініціативи Роздрукувати

У квітні буде створено Асоціацію органів місцевого самоврядування

До кінця квітня цього року має завершитися процес створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС), до складу якої ввійдуть сільські, селищні, міські, районні ради та обласна Рада. Такий строк визначено організаційним комітетом з питання створення асоціації, який 23-го березня провів своє перше засідання.

Головуючий на засіданні 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що створення Асоціації відбувається в рамках просування Вінницькою областю реформи регіональної влади.
– Вінниччина є правофланговою у здійсненні реформи місцевого самоврядування, а відповідної організації у нас немає. Хоча в інших областях асоціації органів самоврядування діють вже по 3-5 років, – зауважив І.Кревський.
У ході засідання оргкомітету заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик презентував колегам проект статуту ВОАОМС. Він визначає, що Асоціація – це «добровільне неприбуткове об’єднання місцевих рад».
– Головними завданнями Асоціації визначено: удосконалення виконання функціональних обов’язків органами місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад Вінницької області, – прокоментував С.Нешик.
Голова постійної комісію обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов презентував оргкомітету історію створення та функціонування найстаршої громадської організації органів місцевого самоврядування Польщі – Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування.
На завершення організаційний комітет ухвалив рішення провести наприкінці квітня розширене засідання за участю польських експертів. Тоді організатори мають ухвалити остаточну редакцію статуту Асоціації.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація