23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші ініціативи Роздрукувати

У квітні буде створено Асоціацію органів місцевого самоврядування

До кінця квітня цього року має завершитися процес створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС), до складу якої ввійдуть сільські, селищні, міські, районні ради та обласна Рада. Такий строк визначено організаційним комітетом з питання створення асоціації, який 23-го березня провів своє перше засідання.

Головуючий на засіданні 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що створення Асоціації відбувається в рамках просування Вінницькою областю реформи регіональної влади.
– Вінниччина є правофланговою у здійсненні реформи місцевого самоврядування, а відповідної організації у нас немає. Хоча в інших областях асоціації органів самоврядування діють вже по 3-5 років, – зауважив І.Кревський.
У ході засідання оргкомітету заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик презентував колегам проект статуту ВОАОМС. Він визначає, що Асоціація – це «добровільне неприбуткове об’єднання місцевих рад».
– Головними завданнями Асоціації визначено: удосконалення виконання функціональних обов’язків органами місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад Вінницької області, – прокоментував С.Нешик.
Голова постійної комісію обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов презентував оргкомітету історію створення та функціонування найстаршої громадської організації органів місцевого самоврядування Польщі – Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування.
На завершення організаційний комітет ухвалив рішення провести наприкінці квітня розширене засідання за участю польських експертів. Тоді організатори мають ухвалити остаточну редакцію статуту Асоціації.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація