21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

У квітні буде створено Асоціацію органів місцевого самоврядування

До кінця квітня цього року має завершитися процес створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС), до складу якої ввійдуть сільські, селищні, міські, районні ради та обласна Рада. Такий строк визначено організаційним комітетом з питання створення асоціації, який 23-го березня провів своє перше засідання.

Головуючий на засіданні 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що створення Асоціації відбувається в рамках просування Вінницькою областю реформи регіональної влади.
– Вінниччина є правофланговою у здійсненні реформи місцевого самоврядування, а відповідної організації у нас немає. Хоча в інших областях асоціації органів самоврядування діють вже по 3-5 років, – зауважив І.Кревський.
У ході засідання оргкомітету заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик презентував колегам проект статуту ВОАОМС. Він визначає, що Асоціація – це «добровільне неприбуткове об’єднання місцевих рад».
– Головними завданнями Асоціації визначено: удосконалення виконання функціональних обов’язків органами місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад Вінницької області, – прокоментував С.Нешик.
Голова постійної комісію обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов презентував оргкомітету історію створення та функціонування найстаршої громадської організації органів місцевого самоврядування Польщі – Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування.
На завершення організаційний комітет ухвалив рішення провести наприкінці квітня розширене засідання за участю польських експертів. Тоді організатори мають ухвалити остаточну редакцію статуту Асоціації.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація