Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наші ініціативи Роздрукувати

У квітні буде створено Асоціацію органів місцевого самоврядування

До кінця квітня цього року має завершитися процес створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС), до складу якої ввійдуть сільські, селищні, міські, районні ради та обласна Рада. Такий строк визначено організаційним комітетом з питання створення асоціації, який 23-го березня провів своє перше засідання.

Головуючий на засіданні 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив, що створення Асоціації відбувається в рамках просування Вінницькою областю реформи регіональної влади.
– Вінниччина є правофланговою у здійсненні реформи місцевого самоврядування, а відповідної організації у нас немає. Хоча в інших областях асоціації органів самоврядування діють вже по 3-5 років, – зауважив І.Кревський.
У ході засідання оргкомітету заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик презентував колегам проект статуту ВОАОМС. Він визначає, що Асоціація – це «добровільне неприбуткове об’єднання місцевих рад».
– Головними завданнями Асоціації визначено: удосконалення виконання функціональних обов’язків органами місцевого самоврядування та розвиток територіальних громад Вінницької області, – прокоментував С.Нешик.
Голова постійної комісію обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов презентував оргкомітету історію створення та функціонування найстаршої громадської організації органів місцевого самоврядування Польщі – Великопольського Центру освіти і курсів самоврядування.
На завершення організаційний комітет ухвалив рішення провести наприкінці квітня розширене засідання за участю польських експертів. Тоді організатори мають ухвалити остаточну редакцію статуту Асоціації.


Повернутись Створено: 26 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація