Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Педагоги області обговорюють Стратегію-2020

Про реформування місцевого самоврядування та стратегічне планування розвитку територіальних громад йшла мова на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася 20 лютого у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.
Перед учасниками навчальних занять виступила заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, яка зупинилася на пріоритетних напрямах роботи Вінницької обласної ради 6 скликання.

– Хоча в Конституції і закріплений високий статус місцевого самоврядування, а самоврядні органи потенційно наділені комплексом прав, однак, на практиці відсутня можливість їх реалізації та елементарна забезпеченість. Тому одним з головних завдань сьогодні є реформування місцевого самоврядування та забезпечення гарантованого державою права та реальної здатності територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення, – підкреслила Тетяна Яременко.
Вона наголосила, що вирішальну роль у забезпеченні комплексного та збалансованого розвитку територіальних громад відіграє стратегічне бачення їх розвитку, розуміння внутрішніх проблем та адекватна оцінка наявних ресурсів.
Депутати обласної Ради розуміють проблему обмеженості існуючих фінансових можливостей громад. Саме тому півтора року тому було започатковано кампанію з формування стратегії розвитку кожної територіального громади.
– Саме таким способом ми хочемо вплинути на розвиток територіальних громад та сподіваємося на вашу підтримку в цьому процесі, – звернулася до освітян Т.Яременко.
В рамках зустрічі відбулося обговорення основних підходів до стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та особливостей цього процесу.

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація