26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші ініціативи Роздрукувати

Педагоги області обговорюють Стратегію-2020

Про реформування місцевого самоврядування та стратегічне планування розвитку територіальних громад йшла мова на зустрічі із слухачами курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти області. Зустріч відбулася 20 лютого у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.
Перед учасниками навчальних занять виступила заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, яка зупинилася на пріоритетних напрямах роботи Вінницької обласної ради 6 скликання.

– Хоча в Конституції і закріплений високий статус місцевого самоврядування, а самоврядні органи потенційно наділені комплексом прав, однак, на практиці відсутня можливість їх реалізації та елементарна забезпеченість. Тому одним з головних завдань сьогодні є реформування місцевого самоврядування та забезпечення гарантованого державою права та реальної здатності територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення, – підкреслила Тетяна Яременко.
Вона наголосила, що вирішальну роль у забезпеченні комплексного та збалансованого розвитку територіальних громад відіграє стратегічне бачення їх розвитку, розуміння внутрішніх проблем та адекватна оцінка наявних ресурсів.
Депутати обласної Ради розуміють проблему обмеженості існуючих фінансових можливостей громад. Саме тому півтора року тому було започатковано кампанію з формування стратегії розвитку кожної територіального громади.
– Саме таким способом ми хочемо вплинути на розвиток територіальних громад та сподіваємося на вашу підтримку в цьому процесі, – звернулася до освітян Т.Яременко.
В рамках зустрічі відбулося обговорення основних підходів до стратегічного планування розвитку територіальних громад до 2020 року та особливостей цього процесу.

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація