Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші ініціативи Роздрукувати

В обласній Раді обговорять законопроект щодо виробництва і обігу спирту

15 березня об 11:30 за ініціативи обласної Ради відбудеться круглий стіл з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».
Участь в обговоренні візьмуть депутати обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, очільники підприємств спиртової галузі Вінниччини, представники Громадської Ради при обласні Раді та Ради підприємців при ОДА тощо.
Як зауважив голова облради Сергій Татусяк, обласна Рада продовжує та активує роботу з обговорення державних законодавчих актів та внесення до них пропозицій з тим, аби вони були направлені на інтереси регіонів і територіальних громад.
– Ми активуємо цю роботу, бо на сьогодні у Верховній Раді знаходяться дуже багато нових законопроектів, які не повинні прийматися без участі органів місцевого самоврядування, – прокоментував С.Татусяк.
Наступним обласна Рада за участю громадськості обговорить проект «Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки», яка передбачає як заходи із розвитку спорту вищих досягнень, так і масового спорту.

Повернутись Створено: 11 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація