23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші ініціативи Роздрукувати

С.Татусяк запропонував Президенту створити робочу групу з реформи місцевого самоврядування

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування. Про це голова сказав під час свого виступу на засіданні Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича, яке відбулося 21 березня в Києві.
– Реформу місцевого самоврядування обговорюють в Україні вже понад 10 років. Настав час переходити від слів до конкретних дій! Тому я вношу пропозицію створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування, яка узгодить і скоординує позиції всіх зацікавлених сторін щодо механізму реформування та винесе на затвердження консолідований законопроект, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що в Асоціаціях органів місцевого самоврядування (позицію яких він представляє), в Мінрегіонбуді є ґрунтовні напрацювання щодо основних напрямів та комплексу заходів реформи. Вони лягли в основу проекту Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».
– Потрібно вже на законодавчому рівні врегулювати і закріпити це важливе для українського суспільства рішення. А місцевому самоврядуванню потрібна Ваша підтримка та Ваша політична воля, шановний Вікторе Федоровичу! – звернувся до Президента С.Татусяк.
Голова нагадав, що Вінниччина протягом 2-х років працює над Концепцією реформування місцевого самоврядування, яка пройшла оцінку міжнародних експертів, була обговорена та отримала підтримку на Міжнародній науково-практичній конференції, Форумі громадських ініціатив, а також в територіальних громадах області.

 

 

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 910

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація