Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші ініціативи Роздрукувати

С.Татусяк запропонував Президенту створити робочу групу з реформи місцевого самоврядування

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування. Про це голова сказав під час свого виступу на засіданні Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича, яке відбулося 21 березня в Києві.
– Реформу місцевого самоврядування обговорюють в Україні вже понад 10 років. Настав час переходити від слів до конкретних дій! Тому я вношу пропозицію створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування, яка узгодить і скоординує позиції всіх зацікавлених сторін щодо механізму реформування та винесе на затвердження консолідований законопроект, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що в Асоціаціях органів місцевого самоврядування (позицію яких він представляє), в Мінрегіонбуді є ґрунтовні напрацювання щодо основних напрямів та комплексу заходів реформи. Вони лягли в основу проекту Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».
– Потрібно вже на законодавчому рівні врегулювати і закріпити це важливе для українського суспільства рішення. А місцевому самоврядуванню потрібна Ваша підтримка та Ваша політична воля, шановний Вікторе Федоровичу! – звернувся до Президента С.Татусяк.
Голова нагадав, що Вінниччина протягом 2-х років працює над Концепцією реформування місцевого самоврядування, яка пройшла оцінку міжнародних експертів, була обговорена та отримала підтримку на Міжнародній науково-практичній конференції, Форумі громадських ініціатив, а також в територіальних громадах області.

 

 

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація