Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші ініціативи Роздрукувати

С.Татусяк запропонував Президенту створити робочу групу з реформи місцевого самоврядування

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запропонував створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування. Про це голова сказав під час свого виступу на засіданні Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича, яке відбулося 21 березня в Києві.
– Реформу місцевого самоврядування обговорюють в Україні вже понад 10 років. Настав час переходити від слів до конкретних дій! Тому я вношу пропозицію створити при Раді регіонів робочу групу з питань підготовки і проведення реформи місцевого самоврядування, яка узгодить і скоординує позиції всіх зацікавлених сторін щодо механізму реформування та винесе на затвердження консолідований законопроект, – сказав Сергій Татусяк.
Він додав, що в Асоціаціях органів місцевого самоврядування (позицію яких він представляє), в Мінрегіонбуді є ґрунтовні напрацювання щодо основних напрямів та комплексу заходів реформи. Вони лягли в основу проекту Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».
– Потрібно вже на законодавчому рівні врегулювати і закріпити це важливе для українського суспільства рішення. А місцевому самоврядуванню потрібна Ваша підтримка та Ваша політична воля, шановний Вікторе Федоровичу! – звернувся до Президента С.Татусяк.
Голова нагадав, що Вінниччина протягом 2-х років працює над Концепцією реформування місцевого самоврядування, яка пройшла оцінку міжнародних експертів, була обговорена та отримала підтримку на Міжнародній науково-практичній конференції, Форумі громадських ініціатив, а також в територіальних громадах області.

 

 

Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація