23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші партнери Роздрукувати

У Познані відбудеться «Вінницький ярмарок»

11-13 травня цього року у м.Познані Великопольського воєводства Республіки Польща відбудеться «Вінницький ярмарок». Про це домовилися голова обласної Ради Сергій Татусяк і голова суспільно-культурного товариства «Польща-Україна» у Познані Вітольд Горовський 1 лютого у Вінниці. Пан Горовський та його заступник Ришард Купідура перебували на Вінниччині з робочою поїздкою 1-2 лютого.

Під час зустрічі з головою обласної Ради польські гості презентували проект «Українська весна», який товариство «Польща-Україна» реалізовує вже 5-й рік. «Українська весна» – це фестиваль української культури, який щороку у травні відбувається у Познані, Лешно та інших містах Великопольського воєводства. Протягом 10 днів на фестивалі представляється українське мистецтво, харчова та промислова продукція, проводяться політичні та бізнесові конференції.
Традиційним у програмі фестивалю є організація «Українського ярмарку», на якому наші співвітчизники демонструють фольклор, народне прикладне мистецтво, торгують та проводять майстер-класи.
Товариство «Польща-Україна» у 2012 році запропонувало в рамках «Української весни» організувати дводенний «Вінницький ярмарок».
– Ярмарок відвідує дуже багато людей, і не тільки поляків. Тому це добра нагода для Вінницької області презентувати себе туристично, культурно, інвестиційно, – зазначив Вітольд Горовський.
Сергій Татусяк охоче прийняв пропозицію польських партнерів взяти участь у масштабному міжнародному заході. Він доручив створити робочу групу, яка займеться підготовкою участі вінничан у фестивалі «Українська весна». Особливу роль в організації зазначеного проекту візьме на себе Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина».
– Ми також залучимо до участі територіальні громади області, які мають контакти у Великопольщі. Вони мають у період фестивалю поїхати до своїх партнерів і разом з ними взяти участь у «Вінницькому ярмарку», – наголосив С.Татусяк.
Крім проекту «Українська весна», Сергій Татусяк та Вітольд Горовський також обговорили інші проекти товариства «Польща-Україна», які будуть реалізовуватися спільно із обласною Радою та МГО «Україна-Польща-Німеччина».
Це, зокрема, освітній проект «Пізнай свого сусіда» (вивчення української культури у польських школах), спортивні заходи з футболу і хокею на траві, а також відзначення у Познані 100-річчя від дня смерті українського письменника-вінничанина Михайла Коцюбинського.

Повернутись Створено: 1 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація