Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші партнери Роздрукувати

Поляки з Великопольщі приїхали до побратимів

Найчисельнішою іноземною делегацією з 12-ти, що прибули на Вінниччину для відзначення Дня незалежності України, стала з Великопольського воєводства Польщі. У її складі 8 осіб представляють Польське меліораційне товариство в м.Конін, а також представники гмін та повітів Великопольського воєводства – всього 25 осіб. Очолив делегацію президент Конінського меліораційного товариства Зенон Сівінські.

Під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан Сівінські повідомив, що делегацію спеціально формували з представників тих гмін воєводства, які мають партнерів у Вінницькій області. Це, зокрема, села Калинівського району Черепашинці (партнери з гміною Грабув), Іванів (гміна Кшимув), Павлівка (гміна Брудзев).
– Вже стало традицією відвідувати своїх партнерів на такі великі свята, як дні незалежності України і Польщі. З друзями завжди веселіше святкувати, – зауважив Зенон Сівінські.
Сергій Татусяк подякував Польському меліораційному товариству і представникам органів місцевого самоврядування Великопольського воєводства за багаторічну допомогу в організації та проведенні навчання для вінницьких самоврядців, медиків, освітян, екологів.
– Зенон – це мій давній друг, з яким 7 років тому ми починали співпрацю на рівні особистих стосунків та громадських організацій. Результатом цієї співпраці сьогодні є понад 100 угод між територіальними громадами Вінниччини і Великопольського воєводства, – наголосив С.Татусяк.
Нагадаємо, що всього Вінниччина має 220 угод з поляками у 10 воєводствах Республіки Польщі.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація