Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші партнери Роздрукувати

Поляки з Великопольщі приїхали до побратимів

Найчисельнішою іноземною делегацією з 12-ти, що прибули на Вінниччину для відзначення Дня незалежності України, стала з Великопольського воєводства Польщі. У її складі 8 осіб представляють Польське меліораційне товариство в м.Конін, а також представники гмін та повітів Великопольського воєводства – всього 25 осіб. Очолив делегацію президент Конінського меліораційного товариства Зенон Сівінські.

Під час зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком пан Сівінські повідомив, що делегацію спеціально формували з представників тих гмін воєводства, які мають партнерів у Вінницькій області. Це, зокрема, села Калинівського району Черепашинці (партнери з гміною Грабув), Іванів (гміна Кшимув), Павлівка (гміна Брудзев).
– Вже стало традицією відвідувати своїх партнерів на такі великі свята, як дні незалежності України і Польщі. З друзями завжди веселіше святкувати, – зауважив Зенон Сівінські.
Сергій Татусяк подякував Польському меліораційному товариству і представникам органів місцевого самоврядування Великопольського воєводства за багаторічну допомогу в організації та проведенні навчання для вінницьких самоврядців, медиків, освітян, екологів.
– Зенон – це мій давній друг, з яким 7 років тому ми починали співпрацю на рівні особистих стосунків та громадських організацій. Результатом цієї співпраці сьогодні є понад 100 угод між територіальними громадами Вінниччини і Великопольського воєводства, – наголосив С.Татусяк.
Нагадаємо, що всього Вінниччина має 220 угод з поляками у 10 воєводствах Республіки Польщі.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація