Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші партнери Роздрукувати

На Вінниччині побувала делегація Свердловської області

28 лютого – 1 березня у Вінницькій області з робочим візитом перебувала делегація Свердловської області (Російська Федерація). А саме: голова комісії з регламенту Законодавчих Зборів Свердловської області Максим Іванов та заступник голови комітету Законодавчих Зборів з аграрної політики, природокористування і охорони довкілля Олена Трєскова.
Протягом двох днів перебування на Вінниччині російські гості взяли участь у Міжнародному круглому столі «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва», ознайомилися з роботою обласного госпіталю для інвалідів ВВв та Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.
Також відбулася зустріч М.Іванова й О.Трєскової з депутатами обласної Ради та головами громадських організацій Вінниччини. У ході зібрання гості продемонстрували слайд-презентацію Свердловської області та Законодавчих Зборів, а також відповіли на запитання вінничан.
Так, обласних депутатів цікавила робота постійних комісій представницького органу Росії, розподіл бюджету, регіональні програми. Громадські діячі цікавилися підтримкою неурядових організацій, їхніми напрямами діяльності та співробітництвом із владою.

Крім того, під час особистої зустрічі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком Олена Трєскова наголосила на зацікавленості свердловців в імпортуванні вінницької продукції. Зокрема, це яблука, м’ясо птиці, свинина та зерно.
– Сьогодні тут ми налагоджуємо контакти та зав’язуємо знайомства. Далі ми передамо справу у руки малого та середнього бізнесу, які вже будуть відпрацьовувати практичну сторону питання, – прокоментувала О.Трєскова.
Сергій Татусяк додав, що окрім бізнесових контактів паралельно потрібно зав’язувати партнерство на рівні сіл та районів двох регіонів.
– За такою схемою ми працюємо з поляками, вчора підписали такі ж угоди з румунськими територіальними громадами. Впевнений, нам вдасться налагодити ефективні зв’язки і з Свердловськими одиницями, – зауважив С.Татусяк.
Наостанок він запросив делегації Свердловської області відвідати Вінниччину у травні на День Європи та у серпні та День незалежності.

Довідка: 19 квітня 2012 року Вінницька обласна Рада та Законодавчі збори Свердловської області Російської Федерації підписали Меморандум про співпрацю. Подія відбулася в Єкатеринбурзі, де угоду скріпили підписами голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та голова Законодавчих зборів Свердловської області Людмила Бабушкіна.


Повернутись Створено: 1 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація