Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші таланти Роздрукувати

«Грація» дала звітній концерт з нагоди ювілею керівника

У Вінниці зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Грація» дав звітній концерт, присвячений 60-річчю художнього керівника колективу, заслуженого працівника культури України Олександра Максимовича Мацюка.
Привітати ювіляра з поважною датою 16 січня до театру ім.М.Садовського прибули представники обласної влади на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Вітаючи Олександра Мацюка із ювілеєм, Сергій Татусяк подякував йому за створений 17 років тому колектив «Грація», який нині є візитівкою Вінницької області.
– Без «Грації» не обходиться жоден офіційний чи мистецький захід в обласному центрі і районах Вінниччини. Мало того, цей колектив достойно представляє область у Європі, – наголосив голова облради.
Сергій Татусяк додав, що хореографічна школа родини Мацюків вже здобула своє визнання, вона житиме і розвиватиметься, оскільки має попит серед дітей та величезну глядацьку аудиторію.
Любов Спірідонова зауважила, що мистецька галузь Вінниччини багато б втратила, якби не було ансамблю «Грація», заснованого О.Мацюком.
– Ви – названий батько вашим вихованцям, ви – професійний наставник, ви – патріот Вінниччини, – сказала у вітальному слові ювіляру Л.Спірідонова.
З нагоди ювілею очільники області вручили Олександру Мацюку Почесну Грамоту обласної Ради та облдержадміністрації та символічний подарунок.
Крім того привітати заслуженого працівника культури України цього вечора прибули представники Вінницької міської ради, Калинівського району, Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», гості із Польщі, колеги-хореографи тощо.


 

Повернутись Створено: 18 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація