26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші таланти Роздрукувати

«Грація» дала звітній концерт з нагоди ювілею керівника

У Вінниці зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Грація» дав звітній концерт, присвячений 60-річчю художнього керівника колективу, заслуженого працівника культури України Олександра Максимовича Мацюка.
Привітати ювіляра з поважною датою 16 січня до театру ім.М.Садовського прибули представники обласної влади на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Вітаючи Олександра Мацюка із ювілеєм, Сергій Татусяк подякував йому за створений 17 років тому колектив «Грація», який нині є візитівкою Вінницької області.
– Без «Грації» не обходиться жоден офіційний чи мистецький захід в обласному центрі і районах Вінниччини. Мало того, цей колектив достойно представляє область у Європі, – наголосив голова облради.
Сергій Татусяк додав, що хореографічна школа родини Мацюків вже здобула своє визнання, вона житиме і розвиватиметься, оскільки має попит серед дітей та величезну глядацьку аудиторію.
Любов Спірідонова зауважила, що мистецька галузь Вінниччини багато б втратила, якби не було ансамблю «Грація», заснованого О.Мацюком.
– Ви – названий батько вашим вихованцям, ви – професійний наставник, ви – патріот Вінниччини, – сказала у вітальному слові ювіляру Л.Спірідонова.
З нагоди ювілею очільники області вручили Олександру Мацюку Почесну Грамоту обласної Ради та облдержадміністрації та символічний подарунок.
Крім того привітати заслуженого працівника культури України цього вечора прибули представники Вінницької міської ради, Калинівського району, Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», гості із Польщі, колеги-хореографи тощо.


 

Повернутись Створено: 18 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація