Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наші таланти Роздрукувати

«Грація» дала звітній концерт з нагоди ювілею керівника

У Вінниці зразковий ансамбль спортивно-бального танцю «Грація» дав звітній концерт, присвячений 60-річчю художнього керівника колективу, заслуженого працівника культури України Олександра Максимовича Мацюка.
Привітати ювіляра з поважною датою 16 січня до театру ім.М.Садовського прибули представники обласної влади на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Вітаючи Олександра Мацюка із ювілеєм, Сергій Татусяк подякував йому за створений 17 років тому колектив «Грація», який нині є візитівкою Вінницької області.
– Без «Грації» не обходиться жоден офіційний чи мистецький захід в обласному центрі і районах Вінниччини. Мало того, цей колектив достойно представляє область у Європі, – наголосив голова облради.
Сергій Татусяк додав, що хореографічна школа родини Мацюків вже здобула своє визнання, вона житиме і розвиватиметься, оскільки має попит серед дітей та величезну глядацьку аудиторію.
Любов Спірідонова зауважила, що мистецька галузь Вінниччини багато б втратила, якби не було ансамблю «Грація», заснованого О.Мацюком.
– Ви – названий батько вашим вихованцям, ви – професійний наставник, ви – патріот Вінниччини, – сказала у вітальному слові ювіляру Л.Спірідонова.
З нагоди ювілею очільники області вручили Олександру Мацюку Почесну Грамоту обласної Ради та облдержадміністрації та символічний подарунок.
Крім того привітати заслуженого працівника культури України цього вечора прибули представники Вінницької міської ради, Калинівського району, Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», гості із Польщі, колеги-хореографи тощо.


 

Повернутись Створено: 18 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація