23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наші традиції Роздрукувати

Влада та громадськість області вшанували козаків

Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація відзначили Почесними грамотами представників козацьких організацій та громадських діячів з нагоди святкування Дня Українського козацтва. Урочисті збори з цієї нагоди відбулися 14 жовтня у приміщенні обласної філармонії «Плеяда». Від імені обласної влади вінничан привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медвєдєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

Очільники області відзначили особливість цьогорічного зібрання, адже українське козацтво святкує 20-річчя свого утворення.
– Приємно, що козацькі організації Вінниччини беруть активну участь у всіх сферах життя області – від соціально-економічної до культурно-спортивної. Найвагоміший плюс у їхній діяльності – це позитивний приклад молодшому поколінню, – зауважив Юрій Медвєдєв.
Окрім вручення нагород учасники зборів поклали вінки та квіткові гірлянди до меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки та до пам’ятника Січовим стрільцям. Отамани обласних козацьких організацій вручили колегам свої відзнаки. По завершенню офіційної частини зібрання відбувся святковий концерт.
Також 14 жовтня відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника полководцю українського козацтва Іванові Богуну.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація