9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наші традиції Роздрукувати

Влада та громадськість області вшанували козаків

Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація відзначили Почесними грамотами представників козацьких організацій та громадських діячів з нагоди святкування Дня Українського козацтва. Урочисті збори з цієї нагоди відбулися 14 жовтня у приміщенні обласної філармонії «Плеяда». Від імені обласної влади вінничан привітали заступник голови обласної Ради Юрій Медвєдєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

Очільники області відзначили особливість цьогорічного зібрання, адже українське козацтво святкує 20-річчя свого утворення.
– Приємно, що козацькі організації Вінниччини беруть активну участь у всіх сферах життя області – від соціально-економічної до культурно-спортивної. Найвагоміший плюс у їхній діяльності – це позитивний приклад молодшому поколінню, – зауважив Юрій Медвєдєв.
Окрім вручення нагород учасники зборів поклали вінки та квіткові гірлянди до меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки та до пам’ятника Січовим стрільцям. Отамани обласних козацьких організацій вручили колегам свої відзнаки. По завершенню офіційної частини зібрання відбувся святковий концерт.
Також 14 жовтня відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника полководцю українського козацтва Іванові Богуну.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація