Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталію Гижко обрано директором Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

7 липня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Конкурсна рада  у складі голови обласної Ради Анатолія Олійника, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія  Гижка, керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктора Вікалюка та ректора Вінницького державного медичного університету ім. Миколи Пирогова Василя Мороза розглянула заяви та документи кандидатів, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі та були допущенні до співбесіди.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, який є головою конкурсної комісії, повідомив, що було оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

- Інформацію про проведення конкурсу та перелік вимог до кандидатів опубліковано на офіційному сайті установи, обласної Ради та облдержадміністрації, - повідомив Анатолій Дмитрович. - За період з 1 червня по 20 червня 2017 року документи подали два кандидати: Микола Миколайович Петінов, 1958 року народження, та Наталія Валентинівна Гижко, 1979 року народження.

Анатолій Олійник запропонував почергово провести співбесіди, під час яких кандидати презентували своє бачення розвитку Агенції та розповіли про свій досвід діяльності.

Микола Петінов на сьогодні є соціальним педагогом у Центрі професійно-технічної освіти переробної промисловості, до того працював директором Бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник», очолював підрозділи у  Вінницькій міській раді та Вінницькій облдержадміністрації, має економічну освіту. Наталія Гижко має досвід роботи з грантовими проектами, була координатором проектів ЄС.

Після обговорення голова конкурсної комісії Анатолій Олійник запропонував членам комісії провести таємне голосування. Секретар конкурсної комісії Віктор Вікалюк повідомив результати:  усі чотири члени комісії одноголосно проголосували за кандидатуру Наталії Гижко.

Анатолій Олійник оголосив результати кандидатам та повідомив, що Наталія Гижко призначається на посаду директора Агенції із випробувальним терміном шість місяців з 7 липня 2017 року.

Виконувач обов‘язків директора Агенції Валерій Нікітюк призначений радником на громадських засадах.

Повернутись Створено: 7 липня 2017 року, 14:47 Переглядів: 2248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація