Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко: Хотілося б, аби чиновники всіх рівнів не закривали двері від людей, залишаючи їх наодинці зі своїми проблемами Роздрукувати

Особистий прийом громадян залишається пріоритетним напрямом діяльності для нового керівництва обласної Ради. Щосереди до обласних очільників звертаються десятки жителів з усіх куточків Вінниччини. 12 березня порушені питання громадян вислуховувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Найбільше звернень стосувалися вирішення проблем у сфері земельних відносин. Серед них – земельні спори, надання в користування та законність виділення земельних ділянок.

Так, зі своїм болючим питанням до Наталії Петрівни приїхали селяни з Гавришівки Вінницького району. Вони вже котрий місяць оббивають пороги різних інстанцій з колективним зверненням щодо виділення земельної ділянки під пасовище. За їхніми словами, утримання худоби у власному господарстві – це єдиний заробіток на сьогодні для більшості з них.

Також для багатьох громадян нагальною необхідністю є поліпшення житлових умов. Прикладом є заява вінничанки Ольги Іванівни Козачук, яка роками клопочеться про виділення земельної ділянки під будівництво. ЇЇ родина з кількох сімей довгий час змушена тулитися у тісній квартирі поруч з родичем-інвалідом ІІ групи.

Систематично звертаються до керівництва області жителі з питаннями соціального забезпечення. Зокрема, надання матеріальної допомоги для лікування та оперативного втручання, а також безкоштовного забезпечення лікарськими засобами відповідно до чинного законодавства.

Як зауважила заступник голови обласної Ради, більшості заявників, що приходять до неї на прийом, прийшлось неодноразово стикнутися з бюрократичною машиною, яка заважає вирішенню нагальних питань, порушених громадянами у своїх зверненнях.

– Хотілося б, аби чиновники всіх рівнів не закривали двері від людей, залишаючи їх наодинці зі своїми проблемами, а вирішували їхні потреби на місцях, – зауважила Н. Солейко.

Повернутись Створено: 12 березня 2014 року, 14:47 Переглядів: 1174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація