Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко: Хотілося б, аби чиновники всіх рівнів не закривали двері від людей, залишаючи їх наодинці зі своїми проблемами Роздрукувати

Особистий прийом громадян залишається пріоритетним напрямом діяльності для нового керівництва обласної Ради. Щосереди до обласних очільників звертаються десятки жителів з усіх куточків Вінниччини. 12 березня порушені питання громадян вислуховувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Найбільше звернень стосувалися вирішення проблем у сфері земельних відносин. Серед них – земельні спори, надання в користування та законність виділення земельних ділянок.

Так, зі своїм болючим питанням до Наталії Петрівни приїхали селяни з Гавришівки Вінницького району. Вони вже котрий місяць оббивають пороги різних інстанцій з колективним зверненням щодо виділення земельної ділянки під пасовище. За їхніми словами, утримання худоби у власному господарстві – це єдиний заробіток на сьогодні для більшості з них.

Також для багатьох громадян нагальною необхідністю є поліпшення житлових умов. Прикладом є заява вінничанки Ольги Іванівни Козачук, яка роками клопочеться про виділення земельної ділянки під будівництво. ЇЇ родина з кількох сімей довгий час змушена тулитися у тісній квартирі поруч з родичем-інвалідом ІІ групи.

Систематично звертаються до керівництва області жителі з питаннями соціального забезпечення. Зокрема, надання матеріальної допомоги для лікування та оперативного втручання, а також безкоштовного забезпечення лікарськими засобами відповідно до чинного законодавства.

Як зауважила заступник голови обласної Ради, більшості заявників, що приходять до неї на прийом, прийшлось неодноразово стикнутися з бюрократичною машиною, яка заважає вирішенню нагальних питань, порушених громадянами у своїх зверненнях.

– Хотілося б, аби чиновники всіх рівнів не закривали двері від людей, залишаючи їх наодинці зі своїми проблемами, а вирішували їхні потреби на місцях, – зауважила Н. Солейко.

Повернутись Створено: 12 березня 2014 року, 14:47 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація