23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко: Ми будемо призупиняти будь-які порушення в межах чинного законодавства Роздрукувати

5 березня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко в своєму інтерв’ю висловила бачення щодо дій учасників Майдану в проведенні люстрації. Вона повідомила, що останнім часом до неї почастішали звернення керівників соціальних сфер області зі скаргами на протиправні дії окремих громадських активістів. Зокрема, це стосується вимог щодо негайного звільнення із займаних посад працівників галузі освіти, культури , та охорони здоров’я.

– В зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що склалася протягом останніх місяців у нашій державі, відбулося чимало змін у свідомості багатьох громадян. З одного боку, я підтримую активну громадянську позицію людей, які звертаються з різними проблемами, наводячи конкретні факти, пропонують шляхи їхнього вирішення. Але я звертаюся до всіх, щоб донести своє бачення і відчути розуміння, що в даній ситуації всі дії мають виконуватися в законний спосіб, – наголосила заступник голови обласної Ради, спілкуючись з представниками засобів масової інформації.

За її інформацією, протягом останнього періоду з різних районів області та міста Вінниці до неї надійшло 3 письмових звернення і 25 – усних (особистих та колективних), зі скаргами на незаконний тиск з боку окремих громадських активістів.

 – Люстрація має бути проведена, але ніхто не має права чинити над людьми самосуд. Ми обов’язково будемо розглядати всі звернення, але ситуація, коли від працівників методом погроз вимагають негайного звільнення, є неприпустимою. Тому винуватці незаконних дій мають нести відповідальність за свої вчинки, – переконана Н. Солейко.

– Обласна Рада тісно співпрацює з правоохоронними органами, громадськими діячами, активістами Майдану і контролює надходження інформації про вчинення різних правопорушень. Ми не допустимо протиправних дій, зокрема, щодо незаконного тиску на працівників соціальних сфер області і будемо призупиняти будь-які порушення в межах чинного законодавства, – резюмувала Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 6 березня 2014 року, 10:38 Переглядів: 738

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація