9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко: Ми будемо призупиняти будь-які порушення в межах чинного законодавства Роздрукувати

5 березня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко в своєму інтерв’ю висловила бачення щодо дій учасників Майдану в проведенні люстрації. Вона повідомила, що останнім часом до неї почастішали звернення керівників соціальних сфер області зі скаргами на протиправні дії окремих громадських активістів. Зокрема, це стосується вимог щодо негайного звільнення із займаних посад працівників галузі освіти, культури , та охорони здоров’я.

– В зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що склалася протягом останніх місяців у нашій державі, відбулося чимало змін у свідомості багатьох громадян. З одного боку, я підтримую активну громадянську позицію людей, які звертаються з різними проблемами, наводячи конкретні факти, пропонують шляхи їхнього вирішення. Але я звертаюся до всіх, щоб донести своє бачення і відчути розуміння, що в даній ситуації всі дії мають виконуватися в законний спосіб, – наголосила заступник голови обласної Ради, спілкуючись з представниками засобів масової інформації.

За її інформацією, протягом останнього періоду з різних районів області та міста Вінниці до неї надійшло 3 письмових звернення і 25 – усних (особистих та колективних), зі скаргами на незаконний тиск з боку окремих громадських активістів.

 – Люстрація має бути проведена, але ніхто не має права чинити над людьми самосуд. Ми обов’язково будемо розглядати всі звернення, але ситуація, коли від працівників методом погроз вимагають негайного звільнення, є неприпустимою. Тому винуватці незаконних дій мають нести відповідальність за свої вчинки, – переконана Н. Солейко.

– Обласна Рада тісно співпрацює з правоохоронними органами, громадськими діячами, активістами Майдану і контролює надходження інформації про вчинення різних правопорушень. Ми не допустимо протиправних дій, зокрема, щодо незаконного тиску на працівників соціальних сфер області і будемо призупиняти будь-які порушення в межах чинного законодавства, – резюмувала Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 6 березня 2014 року, 10:38 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація