Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко: «Ми вважаємо, що до процесу запровадження реформ потрібно долучати освічену і професійно підготовлену молодь та більше жінок» Роздрукувати

Про це заявила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко 16 червня під час зустрічі керівництва обласної Ради та облдержадміністрації з делегацією відповідальних представників Проекту ПРОМІС і Федерацією канадських муніципалітетів.

Вона подякувала учасникам делегації за активну підтримку органів місцевого самоврядування в Україні на шляху до їхньої автономії, а також за залучення Вінницької області до Проекту ПРОМІС.

В ході зустрічі було наголошено, що Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Відзначаючи актуальність зазначеного проекту, Наталія Солейко підкреслила:

Останніх 2 роки у нас надзвичайно активізувалася співпраця з громадськими організаціями, саме тому, що в тій кількості реформ, запропонованих владою, повинен бути задіяний кожний громадянин, який хоче мати робоче місце, отримати більшу зарплату; і саме головне – знати, що й від нього залежить прийняття рішення. Але всі чекають швидкого та максимального ефекту від запропонованих реформ. Це непросто, тому що більшість демократичних країн світу йшла цим шляхом не одне сторіччя, а Україна в цьому відношенні досить молода.

Заступник голови обласної Ради зауважила, що зміни в суспільстві, реформи і програми пропонують представники органів влади, а результатів очікують громадяни .

Тому ми вважаємо, що до запровадження реформ потрібно долучати освічену та професійно підготовлену молодь, а також більше жінок, що дозволить посилити ефективність та успішність управління цими процесами, – резюмувала Наталія Солейко.

Для довідки: Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Запровадження моделі «відкритого уряду» направлене на допомогу органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадження прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 червня 2015 року, 17:56 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація