23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко: «Ми вважаємо, що до процесу запровадження реформ потрібно долучати освічену і професійно підготовлену молодь та більше жінок» Роздрукувати

Про це заявила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко 16 червня під час зустрічі керівництва обласної Ради та облдержадміністрації з делегацією відповідальних представників Проекту ПРОМІС і Федерацією канадських муніципалітетів.

Вона подякувала учасникам делегації за активну підтримку органів місцевого самоврядування в Україні на шляху до їхньої автономії, а також за залучення Вінницької області до Проекту ПРОМІС.

В ході зустрічі було наголошено, що Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Відзначаючи актуальність зазначеного проекту, Наталія Солейко підкреслила:

Останніх 2 роки у нас надзвичайно активізувалася співпраця з громадськими організаціями, саме тому, що в тій кількості реформ, запропонованих владою, повинен бути задіяний кожний громадянин, який хоче мати робоче місце, отримати більшу зарплату; і саме головне – знати, що й від нього залежить прийняття рішення. Але всі чекають швидкого та максимального ефекту від запропонованих реформ. Це непросто, тому що більшість демократичних країн світу йшла цим шляхом не одне сторіччя, а Україна в цьому відношенні досить молода.

Заступник голови обласної Ради зауважила, що зміни в суспільстві, реформи і програми пропонують представники органів влади, а результатів очікують громадяни .

Тому ми вважаємо, що до запровадження реформ потрібно долучати освічену та професійно підготовлену молодь, а також більше жінок, що дозволить посилити ефективність та успішність управління цими процесами, – резюмувала Наталія Солейко.

Для довідки: Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Запровадження моделі «відкритого уряду» направлене на допомогу органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадження прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 червня 2015 року, 17:56 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація