21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко: «Ми вважаємо, що до процесу запровадження реформ потрібно долучати освічену і професійно підготовлену молодь та більше жінок» Роздрукувати

Про це заявила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко 16 червня під час зустрічі керівництва обласної Ради та облдержадміністрації з делегацією відповідальних представників Проекту ПРОМІС і Федерацією канадських муніципалітетів.

Вона подякувала учасникам делегації за активну підтримку органів місцевого самоврядування в Україні на шляху до їхньої автономії, а також за залучення Вінницької області до Проекту ПРОМІС.

В ході зустрічі було наголошено, що Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Відзначаючи актуальність зазначеного проекту, Наталія Солейко підкреслила:

Останніх 2 роки у нас надзвичайно активізувалася співпраця з громадськими організаціями, саме тому, що в тій кількості реформ, запропонованих владою, повинен бути задіяний кожний громадянин, який хоче мати робоче місце, отримати більшу зарплату; і саме головне – знати, що й від нього залежить прийняття рішення. Але всі чекають швидкого та максимального ефекту від запропонованих реформ. Це непросто, тому що більшість демократичних країн світу йшла цим шляхом не одне сторіччя, а Україна в цьому відношенні досить молода.

Заступник голови обласної Ради зауважила, що зміни в суспільстві, реформи і програми пропонують представники органів влади, а результатів очікують громадяни .

Тому ми вважаємо, що до запровадження реформ потрібно долучати освічену та професійно підготовлену молодь, а також більше жінок, що дозволить посилити ефективність та успішність управління цими процесами, – резюмувала Наталія Солейко.

Для довідки: Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Запровадження моделі «відкритого уряду» направлене на допомогу органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадження прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 червня 2015 року, 17:56 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація