21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Наталія Солейко: «Ми вважаємо, що до процесу запровадження реформ потрібно долучати освічену і професійно підготовлену молодь та більше жінок» Роздрукувати

Про це заявила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко 16 червня під час зустрічі керівництва обласної Ради та облдержадміністрації з делегацією відповідальних представників Проекту ПРОМІС і Федерацією канадських муніципалітетів.

Вона подякувала учасникам делегації за активну підтримку органів місцевого самоврядування в Україні на шляху до їхньої автономії, а також за залучення Вінницької області до Проекту ПРОМІС.

В ході зустрічі було наголошено, що Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Відзначаючи актуальність зазначеного проекту, Наталія Солейко підкреслила:

Останніх 2 роки у нас надзвичайно активізувалася співпраця з громадськими організаціями, саме тому, що в тій кількості реформ, запропонованих владою, повинен бути задіяний кожний громадянин, який хоче мати робоче місце, отримати більшу зарплату; і саме головне – знати, що й від нього залежить прийняття рішення. Але всі чекають швидкого та максимального ефекту від запропонованих реформ. Це непросто, тому що більшість демократичних країн світу йшла цим шляхом не одне сторіччя, а Україна в цьому відношенні досить молода.

Заступник голови обласної Ради зауважила, що зміни в суспільстві, реформи і програми пропонують представники органів влади, а результатів очікують громадяни .

Тому ми вважаємо, що до запровадження реформ потрібно долучати освічену та професійно підготовлену молодь, а також більше жінок, що дозволить посилити ефективність та успішність управління цими процесами, – резюмувала Наталія Солейко.

Для довідки: Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Запровадження моделі «відкритого уряду» направлене на допомогу органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадження прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволяє зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 червня 2015 року, 17:56 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація