21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко ознайомилась із умовами функціонування Погребищенської центральної районної лікарні Роздрукувати

В рамках робочої поїздки до Погребищенського району заступник голови обласної ради Наталія Солейко 11 червня відвідала Погребищенську центральну районну лікарню. Вона ознайомилась із умовами функціонування закладу, оглянувши відремонтовані операційні та процедурні кабінети і палати для хворих пацієнтів.

Як поінформував головний лікар Погребищенської ЦРЛ Василь Павліченко, у Погребищенській ЦРЛ функціонує 10 відділень: поліклінічне, приймальне, пологове, терапевтичне, кардіологічне, дитяче, хірургічне, інфекційне, неврологічне та відділення трансфузіології. Протягом попереднього та поточного років вдалось відремонтувати окремі приміщення декількох відділень, а також розпочати невідкладні ремонтні роботи фасаду стаціонарного корпусу.

Наталія Солейко ознайомилась із функціонуванням відремонтованих відділень лікарні – пологового, хірургічного та заново реконструйованого реанімаційного відділення; оглянула операційні та процедурні кабінети, обладнані апаратурою, необхідною для надання медичних послуг.

Ознайомившись із умовами, в яких знаходяться хворі, заступник голови обласної Ради констатувала, що вони значно покращились – зменшилась кількість пацієнтів, які перебувають в одній палаті; палати обладнано окремими душовими кабінками та вбиральнями, впорядковано навколишню територію закладу, створено куточки для відпочинку пацієнтів.

За словами керівництва ЦРЛ, відповідно до вимог реформування, їм прийшлось скоротити 30 ліжок: 2 офтальмологічних, 3 урологічних, 5 урологічних, 5 гінекологічних та 10 кардіологічних.

І хоч скорочення ліжок змусило оптимізувати кількість медичного персоналу, проте їм вдалось зберегти основні кадри, завдяки перерозподілу посад між підрозділами. 

Повернутись Створено: 15 червня 2015 року, 18:56 Переглядів: 1305

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація