Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко ознайомилася із функціонуванням Соколівської амбулаторії сімейної медицини Роздрукувати

22 липня під час робочої поїздки до Крижопільського району заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександр Служивий відвідали Соколівську амбулаторію сімейної медицини.

Ознайомлюючись із функціонуванням медичного закладу, вони оглянули процедурні кабінети, а також поспілкувалися з медперсоналом. Поцікавились умовами праці та основними проблемами, які турбують медиків сільської місцевості.

Як зауважила головний лікар, із приміщення, в якому колись розміщувалася їхня лікарня, після реформування їх перевели у будинок, де, окрім амбулаторії, розміщені сільська рада і відділення зв’язку.

Проте, за її словами, незважаючи на ці незручності, в яких доводиться обслуговувати пацієнтів, одним з найактуальніших питань на сьогодні є кадрове забезпечення сільських закладів охорони здоров’я. На її думку, молоді лікарі відмовляються від роботи у сільській місцевості через відсутність транспортного сполучення та забезпечення належних умов проживання.

 

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 14:50 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація