23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко представила нового керівника МСЕК Роздрукувати

25 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій представили трудовому колективу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового головного лікаря – Ігоря Костенка.

Відповідне рішення «Про призначення Костенка І.М. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи» (від 24 червня 2015 року № 918) було підтримане депутатами на пленарному засіданні 38 чергової сесії обласної Ради.

Представляючи Ігоря Костенка колективу закладу, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що в колективі є чимало кваліфікованих фахівців, які здатні ефективно працювати, створювати умови для оптимальної медичної та соціальної реабілітації пацієнтів.

Обласна Рада буде підтримувати всі слушні пропозиції щодо покращення умов для результативної діяльності колективу, але вимагатиме діяльності лікарів лише в правовому полі, здійснюючи контроль роботи закладу, – підкреслила Наталія Солейко.

Вона привітала працівників МСЕК з наближенням 19-ї річниці Конституції України, побажала міцного здоров’я, сприятливих умов для діяльності та професійного зростання.

Текст відповідного рішення, зазначеного вище (від 24 червня 2015 року № 918):

                         УКРАЇНА                          
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ №918

 24 червня 2015 р.                                                         38 сесія 6 скликання

Про призначення Костенка І.М. на посаду

головного лікаря Вінницького обласного центру

медико-соціальної експертизи

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Кодексу законів про працю України, рішення 20 сесії обласної Ради 3 скликання від 27 березня 2001 року № 360 „Про нову редакцію рішення 5 сесії обласної Ради 3 скликання від 29 квітня 1999 року „Про об'єкти комунальної власності”, враховуючи висновки Департаменту охорони здоров’я та курортів щодо відповідності кваліфікаційним вимогам, подання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, висновки постійних комісій обласної Ради, обласна Рада ВИРІШИЛА:

         1. Призначити КОСТЕНКА Ігоря Миколайовича на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи шляхом укладення контракту строком на 3 роки (контракт додається).

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної  Ради  з  питань  охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.) та з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.).

Голова обласної Ради                                                                  С. СВИТКО

 

 

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 12:30 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація