21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко представила нового керівника МСЕК Роздрукувати

25 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій представили трудовому колективу Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового головного лікаря – Ігоря Костенка.

Відповідне рішення «Про призначення Костенка І.М. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи» (від 24 червня 2015 року № 918) було підтримане депутатами на пленарному засіданні 38 чергової сесії обласної Ради.

Представляючи Ігоря Костенка колективу закладу, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що в колективі є чимало кваліфікованих фахівців, які здатні ефективно працювати, створювати умови для оптимальної медичної та соціальної реабілітації пацієнтів.

Обласна Рада буде підтримувати всі слушні пропозиції щодо покращення умов для результативної діяльності колективу, але вимагатиме діяльності лікарів лише в правовому полі, здійснюючи контроль роботи закладу, – підкреслила Наталія Солейко.

Вона привітала працівників МСЕК з наближенням 19-ї річниці Конституції України, побажала міцного здоров’я, сприятливих умов для діяльності та професійного зростання.

Текст відповідного рішення, зазначеного вище (від 24 червня 2015 року № 918):

                         УКРАЇНА                          
ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ №918

 24 червня 2015 р.                                                         38 сесія 6 скликання

Про призначення Костенка І.М. на посаду

головного лікаря Вінницького обласного центру

медико-соціальної експертизи

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Кодексу законів про працю України, рішення 20 сесії обласної Ради 3 скликання від 27 березня 2001 року № 360 „Про нову редакцію рішення 5 сесії обласної Ради 3 скликання від 29 квітня 1999 року „Про об'єкти комунальної власності”, враховуючи висновки Департаменту охорони здоров’я та курортів щодо відповідності кваліфікаційним вимогам, подання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, висновки постійних комісій обласної Ради, обласна Рада ВИРІШИЛА:

         1. Призначити КОСТЕНКА Ігоря Миколайовича на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи шляхом укладення контракту строком на 3 роки (контракт додається).

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної  Ради  з  питань  охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.) та з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.).

Голова обласної Ради                                                                  С. СВИТКО

 

 

Повернутись Створено: 26 червня 2015 року, 12:30 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація