Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала громаду і наймолодших мешканців села Гальжбіївка з відновленням функціонування ДНЗ «Любисток» Роздрукувати

11 вересня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відвідала Ямпільський район, щоб привітати громаду села Гальжбіївка та наймолодших його мешканців із відкриттям заново відремонтованого дошкільного навчального закладу «Любисток», функціонування якого вдалось відновити завдяки спільному проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

На свято також завітали директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, очільники району, представники Українського Фонду соціальних інвестицій, сільський голова, керівники місцевих сільськогосподарських товариств, жителі територіальної громади.

Маленькі господарі зустрічали почесних гостей короваями, а дорослі – оркестром і патріотичними піснями. Для керівництва області та району місцеві мешканці також продемонстрували місцеві світлини і найцінніші старовинні музейні експонати.

Слова щирої подяки всім, хто долучився до відбудови приміщення і відновлення функціонування дитсадочка, висловила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатів Вінниччини я щиро вітаю з цим святом керівників району, всіх мешканців громади, колектив закладу й кожну дитину, бо саме для них створені такі чудові умови. Мені надзвичайно подобається тенденція, яка вирізняє Вінницьку область, – це збільшення кількості проектів, які за рахунок спільної участі мешканців, спонсорів і всіх небайдужих людей працюють над покращенням умов для нашої малечі. Хочу зазначити, що, беручи участь у конкурсній комісії, яка займалася відбором проектів, поданих різними громадами, ми в першу чергу виділяли не просто якісно написаний проект, чи наскільки ефективно розроблена його проектно-кошторисна документація, а саме головне - з якою метою той, чи інший проект напрацьовується. Зокрема, пріоритетними були ті проекти, які стосувалися дітей – їхнє перебування у дитячих садочках, загальноосвітніх і спортивних школах, бо, за моїми переконаннями, все те, що вкладається в кожну особистість змалку для її нормального гармонійного розвитку, матиме свій результат в майбутньому. Якщо будь-яка дитина проживає в комфортних умовах і має можливість творчо розвиватися, то вона все життя буде прагнути кращого для себе рівня. Тому, намагаючись покращити життя в Україні й створити для цього умови, ми маємо робити саме так, – наголосила у вітальному слові Наталія Солейко.

Вона також подякувала колективу закладу і сельчанам за творче відношення й виховання малечі в дусі патріотизму.

Те, що кожна дитина з дошкільного віку знає і співає не лише гімн України, а й українські пісні місцевих авторів, означає, наскільки ви любите свій рідний край. Щиро вклоняюся за вашу активну позицію, за результати вашої діяльності, а також зичу, щоб всі ваші задуми й проекти успішно реалізовувалися! – побажала заступник голови обласної Ради.

Урочиста церемонія продовжилась святковим концертом у виконанні маленьких артистів та дорослих самодіяльних колективів.

Перерізавши червону стрічку, всі гості були запрошені до приміщення, де оглянули навчальні, ігрові та спальні кімнати, зі всіма зручностями створені для виховання й навчання наймолодших мешканців громади.

Після завершення свята Наталія Солейко також відвідала й інші соціальні заклади села Гальжбіївка – місцеву школу та Будинок культури, обговоривши з їхніми керівниками проблемні питання та шляхи вдосконалення подальшого функціонування цих закладів.

Для довідки: німецький уряд через банк розвитку KfW розширює спільний проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» та надає грантові кошти на проекти з реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури в сільській місцевості України.

Метою реалізації мікропроектів є покращення сфери надання послуг та енергоефективного господарювання, підтримка українських громад у процесі наближення до європейських стандартів.

24 жовтня 2012 року на засіданні Вінницької Обласної спостережної ради та Наглядової ради УФСІ відбувся конкурсний відбір проектів, переможцями в Ямпільському районі стали 6 громад, загальна сума 8,7 млн.грн. Зокрема, с. Гальжбіївка (капітальний ремонт ДНЗ "Любисток" с. Гальжбіївка Ямпільського району Вінницької  області – 1745,0 тис. грн.).

Капітальний ремонт ДНЗ "Любисток" с. Гальжбіївка Ямпільського району Вінницької області завершено завдяки успішній реалізації проекту: район спільно з громадою надав співфінансування в розмірі 149,5 тис. грн., а це 10 %, в тому числі населення - 16,0 тис. грн., спонсори 45,0 тис. грн., районний бюджет 3,5 тис. грн., сільський бюджет 85,0 тис. грн. Співфінансування з обласного бюджету становить 149,5 тис. грн.

Повернутись Створено: 14 вересня 2015 року, 13:01 Переглядів: 2098

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація