Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала колектив заводу “Маяк” із 45-річчям створення Роздрукувати

19 вересня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітала керівництво і трудовий колектив підприємства ПАТ “Маяк” із 45-річчям з дня створення.

Участь в урочистому зібранні з нагоди ювілею заводу взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Галина Якубович, Голова наглядової ради ПАТ “Маяк” Петро Кузнєцов та інші керівники підприємства, трудовий колектив, представники громадськості.

На початку урочистостей присутні виконали Державний Гімн України та делегували представників колективу для покладання квітів на могилу першого керівника підприємства Віктора Родіонова та інших відомих заводчан. У вступному слові Голова наглядової ради ПАТ “Маяк” Петро Кузнєцов розповів про здобутки трудового колективу і подальші завдання підприємства. Завод “Маяк” у Вінниці є чи не єдиним великим підприємством, яке не було зруйновано на початку 90-х років, а переживши ряд реорганізацій, було переорієнтоване із оборонної галузі на виробництво приладів електричного опалення.

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко у вітальному слові зазначила про вагомий внесок трудового колективу ПАТ “Маяк” у розвиток виробництва на Вінниччині та привітала працівників із ювілейною датою, а також передала вітальну адресу голови обласної Ради Сергія Свитка на честь 45-річчя підприємства.

- За стільки років лише один завод “Маяк” зберігся, не зупинив своєї роботи і зумів переорієнтуватися у нових ринкових умовах. У вас є свої досягнення, які я бажаю вам тільки примножити. Бажаю, щоб надалі підприємству не довелось переорієнтовуватися на оборонну промисловість. Будемо сподіватися, що мир запанує у нашій країні і такої потреби не виникне, - сказала Наталія Солейко.

Так, керівництву і кращим працівникам підприємства було вручено почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, міської влади, грошові премії. В свою чергу, трудовий колектив заводу привітав свого керівника - Голову наглядової ради ПАТ “Маяк” Петра Кузнєцова із 20-річчям керівництва підприємством. Він був нагороджений почесною відзнакою. Також було зачитано наказ про присвоєння почесного звання “Ветеран” кращим працівникам - за вагомий внесок у розвиток підприємства і з нагоди 45-річчя. Керівництво також нагородило працівників заводу іменними годинниками.

Довідка: ПАТ «Маяк» — одне з провідних підприємств-виробників приладів електричного опалення, які постачають не лише на  вітчизняний ринок,  а і на експорт, зокрема у країни далекого зарубіжжя. Підприємство працює у двох напрямках - це виготовлення електрообігрівальних приладів і радіаторів для систем опалення. Підприємство успішно реалізує маслонаповнені радіатори, електричні конвектори, тепловентилятори, обігрівачі, побутові електроплитки та багато іншого. Продукція ПАТ «Маяк» виготовляється під торговою маркою «Термія». В Україні підприємство стабільно стоїть на позиціях лідера з виробництва побутових електроконвекторів. А торгова марка «Термія» займає майже 50% ринку й продається в Україні та в країнах близького зарубіжжя. Загалом підприємство «Маяк» випускає 16 основних видів продукції, а працюють над їхнім створенням майже 1000 невтомних працівників. ПАТ «Маяк» включає в себе 8 дочірніх підприємств. Це зовнішньоекономічна фірма «Маяк», «Будівельник», «Автомобіліст «Маяк», «Житлово-експлуатаційний комплекс», «Культурно-спортивний комплекс «Маяк ЛТД», «Теплокомуненерго «Маяк ЛТД» та «Лікувально-оздоровчий комплекс «Маяк ЛТД», що знаходиться у смт Селище. Вінницький завод радіотехнічної апаратури (називали «Родіонівський»)  був заснований у 1969 році. Підприємство спеціалізувалося на випуску блоків живлення, алфавітно-цифрових друкарських приладів для ЕОМ військово-промислового комплексу. З 1994 року, відповідно до рішення Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу та конверсії України, державне підприємство стало ВАТ «Маяк».

 

Повернутись Створено: 20 вересня 2014 року, 23:54 Переглядів: 2384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація