23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала маленьких пацієнтів зі святом Дня захисту дітей Роздрукувати

28 травня, в рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні відбулась благодійна акція «Дай шанс малюку на життя!». Маленьких пацієнтів, їхніх батьків та медичний персонал від імені голови Сергія Свитка та депутатів обласної Ради привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Основне завдання всіх дорослих – створити найкращі умови для розвитку і проживання дітей, адже, згідно із Конституцією України вони мають рівні права із дорослими. Тому дітям, які будуть жити після нас, і які розбудовуватимуть нашу державу, ми зобов’язані забезпечити все для зміцнення їхнього здоров’я, для отримання якісної освіти, щоб вони змогли проявити свої найкращі здібності й таланти – це наш святий обов’язок, – наголосила у вітальному слові Наталія Солейко.

Вона зауважила, що керівництво обласної Ради докладає максимум зусиль, аби покращити фінансування обласної дитячої лікарні для створення належних умов та надання необхідних медичних послуг найменшим вінничанам.

Як поінформував головний лікар медичного закладу Василь Паненко, мета благодійної акції «Дай шанс малюку на життя» – реконструкція операційного блоку для новонароджених дітей.

За його словами, з кожним роком зростає кількість малюків із вродженими вадами розвитку, які потребують негайного хірургічного втручання вже в перші дні свого життя. Тому надання кваліфікованих консультацій і вчасне проведення оперативного втручання є шансом для збереження життя багатьох дітей.

Після завершення свята заступник голови обласної Ради Наталія Солейко оглянула відремонтовані кабінети Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, у яких надаються консультації та проводяться лікувальні процедури для маленьких пацієнтів.

Для довідки: День захисту дітей – свято України. Відзначається щорічно 1 червня. Припадає також на Міжнародний день захисту дітей. Свято день захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Відповідно до Женевської декларації про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, громадського походження, майнового стану тощо.

Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню. Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

 

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 10:01 Переглядів: 1146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація