15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наталія Солейко привітала маленьких пацієнтів зі святом Дня захисту дітей Роздрукувати

28 травня, в рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні відбулась благодійна акція «Дай шанс малюку на життя!». Маленьких пацієнтів, їхніх батьків та медичний персонал від імені голови Сергія Свитка та депутатів обласної Ради привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Основне завдання всіх дорослих – створити найкращі умови для розвитку і проживання дітей, адже, згідно із Конституцією України вони мають рівні права із дорослими. Тому дітям, які будуть жити після нас, і які розбудовуватимуть нашу державу, ми зобов’язані забезпечити все для зміцнення їхнього здоров’я, для отримання якісної освіти, щоб вони змогли проявити свої найкращі здібності й таланти – це наш святий обов’язок, – наголосила у вітальному слові Наталія Солейко.

Вона зауважила, що керівництво обласної Ради докладає максимум зусиль, аби покращити фінансування обласної дитячої лікарні для створення належних умов та надання необхідних медичних послуг найменшим вінничанам.

Як поінформував головний лікар медичного закладу Василь Паненко, мета благодійної акції «Дай шанс малюку на життя» – реконструкція операційного блоку для новонароджених дітей.

За його словами, з кожним роком зростає кількість малюків із вродженими вадами розвитку, які потребують негайного хірургічного втручання вже в перші дні свого життя. Тому надання кваліфікованих консультацій і вчасне проведення оперативного втручання є шансом для збереження життя багатьох дітей.

Після завершення свята заступник голови обласної Ради Наталія Солейко оглянула відремонтовані кабінети Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, у яких надаються консультації та проводяться лікувальні процедури для маленьких пацієнтів.

Для довідки: День захисту дітей – свято України. Відзначається щорічно 1 червня. Припадає також на Міжнародний день захисту дітей. Свято день захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Відповідно до Женевської декларації про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, громадського походження, майнового стану тощо.

Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню. Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.

 

Повернутись Створено: 29 травня 2015 року, 10:01 Переглядів: 1285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація