23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала переможців XXIII обласного фестивалю «Повір у себе» Роздрукувати

14 травня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулась урочиста церемонія нагородження переможців XXIII обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Учасників, переможців й організаторів свята привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

– В жодній країні світу, на превеликий жаль, не існує цілком здорових людей. В різному віці в житті дорослих і дітей трапляються такі проблеми в здоров’ї, які заставляють докладати чималих зусиль, щоб проявити всі свої можливості й таланти, надані природою та батьками, для пристосування в суспільстві. І своєю добротою, прихильністю кожний представник нашого суспільства повинен сприяти створенню належних умов для покращення життя й розквіту таланту дітей, які мають певні проблеми зі здоров’ям, – зауважила у своєму виступі Наталія Солейко.

Вона побажала учасникам фестивалю творчих успіхів, незламності та нових перемог.

Під час церемонії представники обласної влади вручили пам'ятні відзнаки й подарунки переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів.

Варто зазначити, що з 29 квітня по 14 травня 2015 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, фото та інші.

Після завершення церемонії нагородження для учасників заходу була представлена можливість перегляду казкової музичної вистави «Дюймовочка та метелик».

Для довідки.

Метою проведення XXIII обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

У XXIII обласному Фестивалі взяли участь 115 дітей та молоді від 7 до 35 років з 25 районів та усіх міст обласного значення області, а також вихованці 6 центрів реабілітації.

 

Повернутись Створено: 14 травня 2015 року, 17:12 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація