Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала переможців XXIII обласного фестивалю «Повір у себе» Роздрукувати

14 травня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулась урочиста церемонія нагородження переможців XXIII обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Учасників, переможців й організаторів свята привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

– В жодній країні світу, на превеликий жаль, не існує цілком здорових людей. В різному віці в житті дорослих і дітей трапляються такі проблеми в здоров’ї, які заставляють докладати чималих зусиль, щоб проявити всі свої можливості й таланти, надані природою та батьками, для пристосування в суспільстві. І своєю добротою, прихильністю кожний представник нашого суспільства повинен сприяти створенню належних умов для покращення життя й розквіту таланту дітей, які мають певні проблеми зі здоров’ям, – зауважила у своєму виступі Наталія Солейко.

Вона побажала учасникам фестивалю творчих успіхів, незламності та нових перемог.

Під час церемонії представники обласної влади вручили пам'ятні відзнаки й подарунки переможцям фестивалю, які отримали найбільшу кількість голосів глядачів.

Варто зазначити, що з 29 квітня по 14 травня 2015 року в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт учасників фестивалю, на якій були представлені більше 500 робіт, виконаних різними техніками: твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайнові композиції з використанням природного матеріалу, виготовлення іграшок, фото та інші.

Після завершення церемонії нагородження для учасників заходу була представлена можливість перегляду казкової музичної вистави «Дюймовочка та метелик».

Для довідки.

Метою проведення XXIII обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

У XXIII обласному Фестивалі взяли участь 115 дітей та молоді від 7 до 35 років з 25 районів та усіх міст обласного значення області, а також вихованці 6 центрів реабілітації.

 

Повернутись Створено: 14 травня 2015 року, 17:12 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація