Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала почесних гостей та учасників концерту «Святвечір по-польськи» Роздрукувати

13 грудня у залі Вінницької обласної філармонії відбувся концерт колядок «Святвечір по-польськи», ініційований Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком. Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та громади Вінниччини почесних гостей і учасників святкового дійства привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Багато сторіч весь світ відзначає свята, які в різних місцевостях відрізняються своїм колоритом й особливостями. Але ми з вами живемо на одній землі, під одним небом, під одним Богом. Наші народи – польський і український – розуміють багато слів, які не потребують перекладу, це – здоров’я, кохання, добробут. Я бажаю всім бути здоровими, жити в мирі, зустріти новорічні свята в дружньому родинному колі. Успіхів вам і нових досягнень! – звернулася до присутніх Наталія Солейко.

Від імені керівництва міської ради учасників дійства привітав заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій. Він висловив подяку польському народові, зокрема, за підтримку і допомогу, надану українським бійцям у зоні АТО, а також побажав успішного розвитку та щасливого майбутнього для обох братніх народів.

На урочистості з нагоди цьогорічного Польського Святвечора у Вінницю прибули високоповажні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін з дружиною; представники військового Атташату РП у м. Києві, духовенство на чолі з єпископом Леоном Дубравським; представники польських позаурядових фондів та організацій; делегації з Житомирської, Хмільницької та Чернівецької областей.

Зі сцени філармонії почесні гості й запрошені сердечно привітали усіх з наближенням новорічних свят та обмінялися символічними різдвяними подарунками.

Під час концерту прозвучали колядки, пісні, постановки у виконанні польських і українських артистів. Бурхливими оплесками глядачі супроводжували виступи відомого польського соліста Юлія Урсина-Німцевича, заслужененої артистки України Ірини Швець, танцювального колективу «Барвінок» та інших учасників святкового дійства.

Повернутись Створено: 15 грудня 2014 року, 17:21 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація