23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала почесних гостей та учасників концерту «Святвечір по-польськи» Роздрукувати

13 грудня у залі Вінницької обласної філармонії відбувся концерт колядок «Святвечір по-польськи», ініційований Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком. Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та громади Вінниччини почесних гостей і учасників святкового дійства привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Багато сторіч весь світ відзначає свята, які в різних місцевостях відрізняються своїм колоритом й особливостями. Але ми з вами живемо на одній землі, під одним небом, під одним Богом. Наші народи – польський і український – розуміють багато слів, які не потребують перекладу, це – здоров’я, кохання, добробут. Я бажаю всім бути здоровими, жити в мирі, зустріти новорічні свята в дружньому родинному колі. Успіхів вам і нових досягнень! – звернулася до присутніх Наталія Солейко.

Від імені керівництва міської ради учасників дійства привітав заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій. Він висловив подяку польському народові, зокрема, за підтримку і допомогу, надану українським бійцям у зоні АТО, а також побажав успішного розвитку та щасливого майбутнього для обох братніх народів.

На урочистості з нагоди цьогорічного Польського Святвечора у Вінницю прибули високоповажні гості – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін з дружиною; представники військового Атташату РП у м. Києві, духовенство на чолі з єпископом Леоном Дубравським; представники польських позаурядових фондів та організацій; делегації з Житомирської, Хмільницької та Чернівецької областей.

Зі сцени філармонії почесні гості й запрошені сердечно привітали усіх з наближенням новорічних свят та обмінялися символічними різдвяними подарунками.

Під час концерту прозвучали колядки, пісні, постановки у виконанні польських і українських артистів. Бурхливими оплесками глядачі супроводжували виступи відомого польського соліста Юлія Урсина-Німцевича, заслужененої артистки України Ірини Швець, танцювального колективу «Барвінок» та інших учасників святкового дійства.

Повернутись Створено: 15 грудня 2014 року, 17:21 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація