Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала працівників фармацевтичної галузі з професійним святом Роздрукувати

17 вересня в приміщенні обласної кіноконцертної зали «Плеяда» відбулось урочисте зібрання з нагоди святкування Дня фармацевтичного працівника України. Кращих представників галузі Вінниччини привітали керівники обласної та міської влади – заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, директор Департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Тетяна Бабій, президент обласної Асоціації фармацевтичних підприємств Олексій Горносталь.

Висловлюючи щиру подяку провізорам і фармацевтам за їхню щоденну копітку й самовіддану працю, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко констатувала, що за роки становлення нашої країни фармацевтична галузь не один раз переживала труднощі та непрості умови свого розвитку. Зокрема, через недостатність державного фінансування більшість аптек за короткий проміжок часу стали приватними.

Вона зазначила, що у нашій області сьогодні здійснюють діяльність 500 аптек приватної та комунальної форм власності, близько 200 аптечних пунктів, 6 фармацевтичних промислових підприємств, де багатотисячна армія справжніх професіоналів щоденно задовольняє потреби населення у лікарських засобах.

– У будь-яких умовах ви віддаєте душу тим, хто відвідує аптеки. Надаючи консультації й професійні поради, ви для багатьох людей часто замінюєте лікарів. Багато хто з вас, як мені відомо, займаються також і благодійністю, тому бажаю, щоб умови вашої роботи покращувалися і були комфортними, щоб ви мали гідну заробітну плату, і щоб ви завжди отримували задоволення від своєї діяльності, – побажала Наталія Солейко, передаючи вітання працівникам фармацевтичної галузі від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатів самоврядного органу області.

Під час урочистостей кращих працівників галузі було відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, а також вручені нагороди обласного рейтингу «Фармація 2015».

Святкову програму завершили виступи творчих колективів Вінниччини.

Для довідки: День фармацевтичного працівника встановлений Указом Президента України № 1128/99 від 07.09.1999 року.

У третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників цієї галузі святкують своє професійне свято.

На фармацевтичному ринку України здійснюють діяльність більше 5 тисяч суб'єктів господарювання, серед яких 9456 аптек, 5470 аптечних пунктів, 6310 аптечних кіосків, 927 аптечних складів і майже 7000 лікувально-профілактичних закладів. Українські ліки експортуються в 25 країн світу. 

Повернутись Створено: 17 вересня 2015 року, 19:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація