26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала працівників Калинівської ЦРЛ із 70-річним ювілеєм Роздрукувати

11 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 70-річчя Калинівської центральної районної лікарні. Представники обласної влади та керівництво району оглянули відремонтовані та оновлені корпуси лікарні, поспілкувалися з пацієнтами, ознайомились із роботою відділення екстреної медичної допомоги, акушерсько-гінекологічного та хірургічного відділень, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та сучасну поліклініку.

Урочистості з нагоди ювілею розпочались відкриттям меморіальної дошки Анатолію Обухову – знаному лікарю, який з 1962 року, більш, ніж десятиліття, очолював Калинівську ЦРЛ, вивівши заклад у лідери серед районних лікарень колишнього Радянського Союзу.

– Ваша лікарня стала відомою не лише на Вінниччині, а й за її межами. Вона була найкращою багато років тому, ставши базою передового досвіду, базою Всесвітньої організації охорони здоров’я. У вас чудовий самовідданий колектив, завдяки згуртованим діям якого, роками реалізовуються перспективні плани та кращі задуми, – наголосила у своєму вітальному слові, звертаючись до представників медперсоналу, Наталія Солейко.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка вона передала ювілярам вітальну адресу і побажала міцного здоров’я, комфортних умов для діяльності та нових здобутків на професійній ниві.

Наталія Солейко і Людмила Щербаківська нагородили кращих працівників і ветеранів закладу Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також вручили керівництву сертифікат на стаціонарний рентгенодіагностичний комплекс вартістю 2,5 млн. грн.

Ювілейні заходи продовжились переглядом хроніко-документального фільму «Лікарі з Калинівки» та презентацією книги про історію лікарні «В ім’я людини». На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.

Для довідки.

Калинівська центральна районна лікарня - багатопрофільний медичний заклад, який надає висококваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу населенню району і обслуговує 59857 жителів. У складі ЦРЛ функціонує стаціонар на 245 ліжок за 12 профілями та поліклініка на 550 відвідувань у зміну. Колектив Калинівської ЦРЛ нараховує 653 працівники, з них – 126 лікарі, середній медперсонал – 286 осіб, обслуговуючий та молодший медичний персонал – 263 особи.

На виконання ремонтно-будівельних робіт у 2012 році було виділено та освоєно 4 млн. 319 тис. грн., у 2013 році – 1 млн. 219 тис. грн. За ці кошти проведено капітальний ремонт покрівель, утеплення фасадів будівель, виконано капітальний ремонт систем водопроводу і каналізації з встановленням сантехнічного обладнання, проведено капітальний ремонт електромереж, придбано і встановлено 2 котли на альтернативних видах палива.

Медичного обладнання за бюджетні та благодійні кошти придбано на загальну суму понад 600 тис. грн. 

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 10:09 Переглядів: 2947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація