12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала працівників Калинівської ЦРЛ із 70-річним ювілеєм Роздрукувати

11 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 70-річчя Калинівської центральної районної лікарні. Представники обласної влади та керівництво району оглянули відремонтовані та оновлені корпуси лікарні, поспілкувалися з пацієнтами, ознайомились із роботою відділення екстреної медичної допомоги, акушерсько-гінекологічного та хірургічного відділень, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та сучасну поліклініку.

Урочистості з нагоди ювілею розпочались відкриттям меморіальної дошки Анатолію Обухову – знаному лікарю, який з 1962 року, більш, ніж десятиліття, очолював Калинівську ЦРЛ, вивівши заклад у лідери серед районних лікарень колишнього Радянського Союзу.

– Ваша лікарня стала відомою не лише на Вінниччині, а й за її межами. Вона була найкращою багато років тому, ставши базою передового досвіду, базою Всесвітньої організації охорони здоров’я. У вас чудовий самовідданий колектив, завдяки згуртованим діям якого, роками реалізовуються перспективні плани та кращі задуми, – наголосила у своєму вітальному слові, звертаючись до представників медперсоналу, Наталія Солейко.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка вона передала ювілярам вітальну адресу і побажала міцного здоров’я, комфортних умов для діяльності та нових здобутків на професійній ниві.

Наталія Солейко і Людмила Щербаківська нагородили кращих працівників і ветеранів закладу Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також вручили керівництву сертифікат на стаціонарний рентгенодіагностичний комплекс вартістю 2,5 млн. грн.

Ювілейні заходи продовжились переглядом хроніко-документального фільму «Лікарі з Калинівки» та презентацією книги про історію лікарні «В ім’я людини». На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.

Для довідки.

Калинівська центральна районна лікарня - багатопрофільний медичний заклад, який надає висококваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу населенню району і обслуговує 59857 жителів. У складі ЦРЛ функціонує стаціонар на 245 ліжок за 12 профілями та поліклініка на 550 відвідувань у зміну. Колектив Калинівської ЦРЛ нараховує 653 працівники, з них – 126 лікарі, середній медперсонал – 286 осіб, обслуговуючий та молодший медичний персонал – 263 особи.

На виконання ремонтно-будівельних робіт у 2012 році було виділено та освоєно 4 млн. 319 тис. грн., у 2013 році – 1 млн. 219 тис. грн. За ці кошти проведено капітальний ремонт покрівель, утеплення фасадів будівель, виконано капітальний ремонт систем водопроводу і каналізації з встановленням сантехнічного обладнання, проведено капітальний ремонт електромереж, придбано і встановлено 2 котли на альтернативних видах палива.

Медичного обладнання за бюджетні та благодійні кошти придбано на загальну суму понад 600 тис. грн. 

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 10:09 Переглядів: 2998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація