9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала представників обласних ветеранських організацій Вінниччини Роздрукувати

16 червня в обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни відбулось офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару за участі голів районних, міських рад та активу обласних організацій ветеранів Вінниччини, який триватиме до 4 липня 2015 року. Учасників зібрання привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, головний лікар госпіталю Валерій Бабійчук, голова обласної ради організації ветеранів України Леонід Копецький, голова обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Всеволод Кольчак, голова обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин.

У зібранні також взяли участь постраждалі внаслідок антитерористичної операції на сході України, які отримують в госпіталі лікування та проходять курс медичної й психологічної реабілітації.

Я хочу висловити своє захоплення, що, зважаючи на ваш немолодий вік, ваш стан здоров’я, ви всі дотримуєтесь дуже активної громадянської позиції – більшість з вас активно працює у ваших громадських організаціях. Сподіваюся, що склад ваших організацій не буде омолоджуватися, бо не хочеться, щоб серед вас з’являлися молоді люди, які змушені будуть лікуватися у цьому госпіталі чи проходити реабілітацію в інших медичних закладах. Ви все встигаєте і маєте бажання весь свій життєвий досвід, іноді дуже сумний, передати молоді – як можна вийти із скрутної ситуації, як згуртуватись і як бути патріотом своєї держави, – наголосила заступник голови обласної Ради, звертаючись до представників ветеранських організацій.

Вона зауважила, що попри всі важкі умови, які склалися сьогодні в Україні, керівництву госпіталю, завдяки підтримці обласної влади, вдається забезпечити всі потреби у наданні необхідної медичної допомоги своїм пацієнтам.

– Ви маєте можливість покращити здоров’я в одному з найкращих госпіталів, які надають медичну допомогу всім людям пільгової категорії – учасникам бойових дій, учасникам та інвалідам війни, членам сімей загиблих. Я зичу вам міцного здоров’я, довголіття і сподіваюся, що обласна Рада і надалі зможе задовольняти ваші звернення, якщо не повністю, то хоч частково, – зазначила Наталія Солейко.

Під час проведення тематично-оздоровчого семінару ветерани Вінниччини одночасно проходять лікування, обмінюються досвідом роботи, зустрічаються з керівниками обласної влади, представниками організацій та установ, обговорюють проблемні питання щодо соціального, медичного, пенсійного забезпечення ветеранів.

Відповідно до робочого плану проведення тематично-оздоровчого семінару, учасники семінару також матимуть змогу побувати на екскурсії в обласному краєзнавчому музеї, відкрити оновлену експозицію Музею Пам’яті воїнів, які загинули під час війни в Афганістані, відвідати науково-виробниче об’єднання «Форт», побувати на виїзному засіданні правління обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані в Іллінецькому районі, а також послухати виступи художньої самодіяльності аматорських колективів з 

Повернутись Створено: 17 червня 2015 року, 16:46 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація