Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко привітала представників спортивної галузі Вінниччини з професійним святом Роздрукувати

10 вересня в залі облдержадміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва області зі спортивним активом Вінниччини з нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту. Представників спортивної галузі привітали радник Міністра молоді та спорту України Ніна Уманець, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА Сергій Чернявський.

Вітаючи своїх колег із здобутками, яких вдалось досягти протягом 8 місяців 2015 року, очільник обласного управління зазначив, що Вінниччина залишається однією з провідних областей України зі спорту вищих досягнень і входить до десятки кращих регіонів держави. У державному рейтингу вона посідає 2 місце з олімпійських та 1 місце з неолімпійських видів спорту серед другої групи областей України (Миколаївська, Херсонська, Черкаська, Івано-Франківська, Полтавська, Чернігівська та Вінницька).

На змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту спортсмени області різних вікових груп піднімались на п’єдестал пошани 265 разів.

На чемпіонатах України вони здобули 194 медалі різного ґатунку, в тому числі, 104 золоті, 61 срібну та 29 бронзові медалі, а на змаганнях міжнародного рівня вибороли 71 медаль, з яких 27 – золотих, 18 – срібних та 26 – бронзових.

– 265 разів зійти на сходинки, щоб отримати медалі різного ґатунку – це величезне досягнення, і ми пишаємося здобутками наших спортсменів, – наголосила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, передаючи вітання спортивній громадськості Вінниччини від імені голови Сергія Свитка та депутатського корпусу обласної Ради.

– Я хочу вам побажати, щоб найближчим часом змінилися принципи державного фінансування фізкультури і спорту, коли вони будуть отримувати кошти не за остаточним принципом, не за можливості, які весь час зменшуються, а для того, щоб насправді були створені чудові умови для розвитку масової фізкультури і примноження спортивних здобутків вінничан. Зичу вам здоров’я, радості, ще більших досягнень, нових перемог і миру, якого ми всі чекаємо в нашій Україні, – підкреслила Наталія Солейко.

З вітальним словом до представників спортивної галузі Вінниччини звернулася також радник Міністра молоді та спорту України, срібна призерка ХХІІ літніх Олімпійських ігор Ніна Уманець, зауваживши, що спорт достойно вносить свою частку у скарбничку презентації України на міжнародній арені.

Дякуючи спортсменам та їхнім наставникам за роботу, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, зазначив, що «фізична культура і спорт – це особлива галузь, бо вона об’єднує величезну кількість людей. І тому, попри нелегкий період, який переживає сьогодні держава, необхідно докласти максимум зусиль, аби рухатися вперед».

Під час урочистостей кращих спортсменів області, їхніх тренерів та ветеранів галузі відзначено державними нагородами, грамотами Міністерства молоді й спорту України, Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради, грошовими винагородами та цінними подарунками.

Свої відзнаки отримали також команди-переможці й призери обласної спартакіади державних службовців.

Також було вручено серифікати облдержадміністрації та обласної Ради на придбання спортивного інвентаря восьми обласним комунальним закладам сфери фізичної культури і спорту.

 

Повернутись Створено: 10 вересня 2015 року, 17:42 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація