21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала представників спортивної галузі Вінниччини з професійним святом Роздрукувати

10 вересня в залі облдержадміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва області зі спортивним активом Вінниччини з нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту. Представників спортивної галузі привітали радник Міністра молоді та спорту України Ніна Уманець, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА Сергій Чернявський.

Вітаючи своїх колег із здобутками, яких вдалось досягти протягом 8 місяців 2015 року, очільник обласного управління зазначив, що Вінниччина залишається однією з провідних областей України зі спорту вищих досягнень і входить до десятки кращих регіонів держави. У державному рейтингу вона посідає 2 місце з олімпійських та 1 місце з неолімпійських видів спорту серед другої групи областей України (Миколаївська, Херсонська, Черкаська, Івано-Франківська, Полтавська, Чернігівська та Вінницька).

На змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів з олімпійських та неолімпійських видів спорту спортсмени області різних вікових груп піднімались на п’єдестал пошани 265 разів.

На чемпіонатах України вони здобули 194 медалі різного ґатунку, в тому числі, 104 золоті, 61 срібну та 29 бронзові медалі, а на змаганнях міжнародного рівня вибороли 71 медаль, з яких 27 – золотих, 18 – срібних та 26 – бронзових.

– 265 разів зійти на сходинки, щоб отримати медалі різного ґатунку – це величезне досягнення, і ми пишаємося здобутками наших спортсменів, – наголосила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, передаючи вітання спортивній громадськості Вінниччини від імені голови Сергія Свитка та депутатського корпусу обласної Ради.

– Я хочу вам побажати, щоб найближчим часом змінилися принципи державного фінансування фізкультури і спорту, коли вони будуть отримувати кошти не за остаточним принципом, не за можливості, які весь час зменшуються, а для того, щоб насправді були створені чудові умови для розвитку масової фізкультури і примноження спортивних здобутків вінничан. Зичу вам здоров’я, радості, ще більших досягнень, нових перемог і миру, якого ми всі чекаємо в нашій Україні, – підкреслила Наталія Солейко.

З вітальним словом до представників спортивної галузі Вінниччини звернулася також радник Міністра молоді та спорту України, срібна призерка ХХІІ літніх Олімпійських ігор Ніна Уманець, зауваживши, що спорт достойно вносить свою частку у скарбничку презентації України на міжнародній арені.

Дякуючи спортсменам та їхнім наставникам за роботу, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, зазначив, що «фізична культура і спорт – це особлива галузь, бо вона об’єднує величезну кількість людей. І тому, попри нелегкий період, який переживає сьогодні держава, необхідно докласти максимум зусиль, аби рухатися вперед».

Під час урочистостей кращих спортсменів області, їхніх тренерів та ветеранів галузі відзначено державними нагородами, грамотами Міністерства молоді й спорту України, Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради, грошовими винагородами та цінними подарунками.

Свої відзнаки отримали також команди-переможці й призери обласної спартакіади державних службовців.

Також було вручено серифікати облдержадміністрації та обласної Ради на придбання спортивного інвентаря восьми обласним комунальним закладам сфери фізичної культури і спорту.

 

Повернутись Створено: 10 вересня 2015 року, 17:42 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація