Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала учасників фестивалю «Барвінкове кружало» Роздрукувати

8 травня у Будинку офіцерів м. Вінниці відбувся концерт «Дружби» десятого Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатського корпусу із славним ювілеєм юних учасників та організаторів свята привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Звертаючись до гостей та господарів фестивалю, вона подякувала за прекрасну організацію цього чудового дійства, яке щороку приносить всім учасникам дружнє спілкування, гармонію й духовне єднання.

– Важливо, що нинішній фестиваль проходить у дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Виступаючи на сцені, своїми творчими композиціями ви не тільки даруєте задоволення глядачам, ви також є справжніми патріотами, адже завдяки хореографічному мистецтву ви об’єднуєтесь самі. Тому цей фестиваль, на який з’їхалися учасники з багатьох регіонів нашої держави й з інших країн, не лише презентує культуру нашого народу, розвиває талант та зміцнює дружбу, а й сприяє об’єднанню всіх дітей із різних куточків України. Бо кожен з нас у ці важкі військові часи робить свій внесок в об’єднання, в перемогу, щоб наша країна була мирною та єдиною! – наголосила Наталія Солейко.

Вона побажала учасникам творчих успіхів, переможних виступів і цікавого дозвілля.

Під час фестивалю, окрім вінничан, свої концертні програми продемонструють дитячі хореографічні колективи з Дніпропетровська, Рівного, Запоріжжя, Хмельницького, Бердичева, а також з інших держав – Грузії (м. Батумі), Польщі (м. Стшегом) та Молдови (м. Ніспорені).

Для довідки.

Основна мета фестивалю – презентувати культуру своєї країни з допомогою танцю. Усі колективи-учасники мають високий рівень майстерності, беруть активну участь у різних всеукраїнських та закордонних заходах. В програмі цьогорічного фестивалю «Барвінкове кружало» багато номерів з цікавими національними та етнографічними відтінками.

За підсумками Фестивалю кращі колективи стають Лауреатами і дипломантами, нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

Учасники Фестивалю візьмуть участь у  ході миру та єднання, екскурсійних програмах по місту, переглянуть програму фонтану «ROSHEN».

Загалом у Міжнародному фестивалі народної хореографії «Барвінкове кружало» протягом 10 років взяли участь більше 12 тисяч дітей з 20 країн світу та різних регіонів України.

Повернутись Створено: 8 травня 2015 року, 16:51 Переглядів: 1314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація