Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала учасників фестивалю «Барвінкове кружало» Роздрукувати

8 травня у Будинку офіцерів м. Вінниці відбувся концерт «Дружби» десятого Міжнародного фестивалю народної хореографії «Барвінкове кружало». Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатського корпусу із славним ювілеєм юних учасників та організаторів свята привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Звертаючись до гостей та господарів фестивалю, вона подякувала за прекрасну організацію цього чудового дійства, яке щороку приносить всім учасникам дружнє спілкування, гармонію й духовне єднання.

– Важливо, що нинішній фестиваль проходить у дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Виступаючи на сцені, своїми творчими композиціями ви не тільки даруєте задоволення глядачам, ви також є справжніми патріотами, адже завдяки хореографічному мистецтву ви об’єднуєтесь самі. Тому цей фестиваль, на який з’їхалися учасники з багатьох регіонів нашої держави й з інших країн, не лише презентує культуру нашого народу, розвиває талант та зміцнює дружбу, а й сприяє об’єднанню всіх дітей із різних куточків України. Бо кожен з нас у ці важкі військові часи робить свій внесок в об’єднання, в перемогу, щоб наша країна була мирною та єдиною! – наголосила Наталія Солейко.

Вона побажала учасникам творчих успіхів, переможних виступів і цікавого дозвілля.

Під час фестивалю, окрім вінничан, свої концертні програми продемонструють дитячі хореографічні колективи з Дніпропетровська, Рівного, Запоріжжя, Хмельницького, Бердичева, а також з інших держав – Грузії (м. Батумі), Польщі (м. Стшегом) та Молдови (м. Ніспорені).

Для довідки.

Основна мета фестивалю – презентувати культуру своєї країни з допомогою танцю. Усі колективи-учасники мають високий рівень майстерності, беруть активну участь у різних всеукраїнських та закордонних заходах. В програмі цьогорічного фестивалю «Барвінкове кружало» багато номерів з цікавими національними та етнографічними відтінками.

За підсумками Фестивалю кращі колективи стають Лауреатами і дипломантами, нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

Учасники Фестивалю візьмуть участь у  ході миру та єднання, екскурсійних програмах по місту, переглянуть програму фонтану «ROSHEN».

Загалом у Міжнародному фестивалі народної хореографії «Барвінкове кружало» протягом 10 років взяли участь більше 12 тисяч дітей з 20 країн світу та різних регіонів України.

Повернутись Створено: 8 травня 2015 року, 16:51 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація