9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала учасників ІХ Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Подільська лялька»-2015 Роздрукувати

18 травня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім.М.К.Садовського відбулась урочиста церемонія відкриття ІХ Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Подільська лялька»-2015. Учасників й організаторів свята привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління  культури і туризму облдержадміністрації  Станіслав Городинський, виконувач обов’язки директора  департаменту культури міської ради Ганна Ковальчук.
Вітаючи, учасників, організаторів та гостей  фестивалю  від імені обласної Ради та її  голови  Сергія Свитка, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко в першу чергу привітала дітей, оскільки, за її словами, вони основні оцінювачі сьогоднішнього дійства. Вона  відзначила, що фестиваль відбувається на Вінниччині починаючи з 1999 року і  багато представників школи лялькарів вже побували на Вінниччині.

- Сьогодні ми дуже раді вітати всіх гостей з Молдови, Грузії, Литви, Австрії, з інших країн і  обласних центрів України і сподіваємось, що при проведенні  наступних фестивалів ця географія значно розшириться. Ніякі суспільно політичні події не призупинять вашого творчого і дружнього спілкування. Саме головне - навіть не місце, яке в конкурсі завоює та чи інша команда, той чи інший театр, а в творчому збагаченні, поширенні ваших дружних стосунків, в задоволенні, яке ви доставляєте все життя дітям та дорослим. Я зичу всім, щоб сьогодні і всі наступні 5 днів ви отримали максимум насолоди, щоб   були задоволені організацією фестивалю і змогли, крім того, поспілкуватися у вузькому дружньому колі, подивитися багато цікавих місць, які є на Вінниччині. Особливо я зичу це зробити тим, хто у нас в гостях перший раз. Ще раз вітаю вас. Бажаю міжнародному фестивалю «Подільська лялька» - 2015 гарного старту, а театральним колективам-учасникам - творчих перемог,- наголосила Наталія Солейко.

Довідка. Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька» проводиться кожний другий рік. Засновниками Фестивалю є Міністерство культури України, Національна спілка театральних діячів України, Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна Рада, Вінницька міська рада, управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницький академічний обласний театр ляльок.

Метою фестивалю є активізація розвитку лялькового театрального мистецтва та театрального мистецтва для дітей, пропаганда та збереження кращих зразків світової та української класики театрального мистецтва, національних традицій, популяризація сучасного лялькового мистецтва та театрального мистецтва для дітей серед широких верств населення, пошук нових напрямів у сучасному театральному мистецтві, культурне і естетичне виховання підростаючого покоління на кращих здобутках світового і національного мистецтва.

 

Повернутись Створено: 19 травня 2015 року, 10:41 Переглядів: 1403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація