9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання Роздрукувати

24 квітня тестуванням із української мови та літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасників ЗНО привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

За її інформацією, на Вінниччині для проведення ЗНО з української мови та літератури визначено 21 округ, у який входить 47 пунктів тестування.

Для абітурієнтів, які пройшли сьогодні іспит, були розроблені тести двох рівнів складності з української мови і літератури. Результати ЗНО з цих предметів зараховуватимуться, як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників.

У поточному році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Кожний учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. ЗНО з української мови і літератури обов’язкове для вступу в будь який вищий навчальний заклад України.

– Я вважаю, що це – найбільш прогресивна незалежна система оцінювання знань учнів, яка дозволяє кожному екзаменованому отримати найвищу об’єктивну оцінку, відповідно до рівня його підготовки. І саме така система має бути використана в усіх сферах життя держави. Зокрема, коли проводиться відбір при направленні на навчання за кордоном, на курси підвищення кваліфікації; для участі в конкурсах на заміщення вакантної посади в усіх установах, закладах, підприємствах, а також в органах державного управління, – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Для довідки.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році попередньо було організовано низку організаційних заходів. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснювалася з 01 листопада до 15 грудня 2014 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Сформовано мережу пунктів пробного ЗНО, яка складається з 31 пункту в 22 районах та 6 містах.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвались майже 289 тисяч абітурієнтів. У Вінницькій області зареєстровано 11793 осіб, з них 8651 - випускників 11 класів та 3142 - випускники минулих років. 

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 17:27 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація