21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання Роздрукувати

24 квітня тестуванням із української мови та літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасників ЗНО привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

За її інформацією, на Вінниччині для проведення ЗНО з української мови та літератури визначено 21 округ, у який входить 47 пунктів тестування.

Для абітурієнтів, які пройшли сьогодні іспит, були розроблені тести двох рівнів складності з української мови і літератури. Результати ЗНО з цих предметів зараховуватимуться, як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників.

У поточному році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Кожний учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. ЗНО з української мови і літератури обов’язкове для вступу в будь який вищий навчальний заклад України.

– Я вважаю, що це – найбільш прогресивна незалежна система оцінювання знань учнів, яка дозволяє кожному екзаменованому отримати найвищу об’єктивну оцінку, відповідно до рівня його підготовки. І саме така система має бути використана в усіх сферах життя держави. Зокрема, коли проводиться відбір при направленні на навчання за кордоном, на курси підвищення кваліфікації; для участі в конкурсах на заміщення вакантної посади в усіх установах, закладах, підприємствах, а також в органах державного управління, – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Для довідки.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році попередньо було організовано низку організаційних заходів. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснювалася з 01 листопада до 15 грудня 2014 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Сформовано мережу пунктів пробного ЗНО, яка складається з 31 пункту в 22 районах та 6 містах.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвались майже 289 тисяч абітурієнтів. У Вінницькій області зареєстровано 11793 осіб, з них 8651 - випускників 11 класів та 3142 - випускники минулих років. 

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 17:27 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація