23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання Роздрукувати

24 квітня тестуванням із української мови та літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасників ЗНО привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

За її інформацією, на Вінниччині для проведення ЗНО з української мови та літератури визначено 21 округ, у який входить 47 пунктів тестування.

Для абітурієнтів, які пройшли сьогодні іспит, були розроблені тести двох рівнів складності з української мови і літератури. Результати ЗНО з цих предметів зараховуватимуться, як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників.

У поточному році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Кожний учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. ЗНО з української мови і літератури обов’язкове для вступу в будь який вищий навчальний заклад України.

– Я вважаю, що це – найбільш прогресивна незалежна система оцінювання знань учнів, яка дозволяє кожному екзаменованому отримати найвищу об’єктивну оцінку, відповідно до рівня його підготовки. І саме така система має бути використана в усіх сферах життя держави. Зокрема, коли проводиться відбір при направленні на навчання за кордоном, на курси підвищення кваліфікації; для участі в конкурсах на заміщення вакантної посади в усіх установах, закладах, підприємствах, а також в органах державного управління, – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Для довідки.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році попередньо було організовано низку організаційних заходів. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснювалася з 01 листопада до 15 грудня 2014 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Сформовано мережу пунктів пробного ЗНО, яка складається з 31 пункту в 22 районах та 6 містах.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвались майже 289 тисяч абітурієнтів. У Вінницькій області зареєстровано 11793 осіб, з них 8651 - випускників 11 класів та 3142 - випускники минулих років. 

Повернутись Створено: 24 квітня 2015 року, 17:27 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація