26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала учасників змагань за титул «Краще спортивне село України» Роздрукувати

Минулими вихідними У Вінниці на базі обласного ФСТ «Колос» відбулись змагання за титул «Краще спортивне село України». Під час урочистого відкриття учасників спортивного дійства, які з’їхалися з усіх куточків нашої держави, привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, депутати обласної Ради Сергій Татусяк та Олександр Мендусь, спортивні керманичі Вінниччини.

– Такі змагання піднімають не лише фізичний і духовний дух громад, а й формують нову свідомість нашого населення. Це шлях до об’єднання, до активної громадської позиції, для виховання гідної зміни , – наголосила у своєму зверненні до спортсменів Наталія Солейко.

Особливо тепло вітали учасників із Луганщини, які, попри бойові дії на їхній території, знайшли можливість прибути на турнір.

Всього ж до Вінниці прибули близько 420 спортсменів, які вибороли перемогу серед команд у своїх областях. З відомих причин на змаганнях не були представлені Донеччина та Крим.

Від нашої області за титул «Краще спортивне село України» змагалася команда Северинівської територіальної громади Жмеринського району – переможець обласних сільських спортивних ігор 2014 року.

Протягом двох днів 20 команд виборювали право стати кращими у шести видах спорту: волейбол, настільний теніс, міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, перетягування канату.

За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце посіла команда Львівської області; друге і третє, відповідно, – команди Полтавської та Одеської областей. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 11:32 Переглядів: 1112

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація