Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала учасників змагань за титул «Краще спортивне село України» Роздрукувати

Минулими вихідними У Вінниці на базі обласного ФСТ «Колос» відбулись змагання за титул «Краще спортивне село України». Під час урочистого відкриття учасників спортивного дійства, які з’їхалися з усіх куточків нашої держави, привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, депутати обласної Ради Сергій Татусяк та Олександр Мендусь, спортивні керманичі Вінниччини.

– Такі змагання піднімають не лише фізичний і духовний дух громад, а й формують нову свідомість нашого населення. Це шлях до об’єднання, до активної громадської позиції, для виховання гідної зміни , – наголосила у своєму зверненні до спортсменів Наталія Солейко.

Особливо тепло вітали учасників із Луганщини, які, попри бойові дії на їхній території, знайшли можливість прибути на турнір.

Всього ж до Вінниці прибули близько 420 спортсменів, які вибороли перемогу серед команд у своїх областях. З відомих причин на змаганнях не були представлені Донеччина та Крим.

Від нашої області за титул «Краще спортивне село України» змагалася команда Северинівської територіальної громади Жмеринського району – переможець обласних сільських спортивних ігор 2014 року.

Протягом двох днів 20 команд виборювали право стати кращими у шести видах спорту: волейбол, настільний теніс, міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, перетягування канату.

За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце посіла команда Львівської області; друге і третє, відповідно, – команди Полтавської та Одеської областей. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 11:32 Переглядів: 1181

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація