21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала учасників змагань за титул «Краще спортивне село України» Роздрукувати

Минулими вихідними У Вінниці на базі обласного ФСТ «Колос» відбулись змагання за титул «Краще спортивне село України». Під час урочистого відкриття учасників спортивного дійства, які з’їхалися з усіх куточків нашої держави, привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, депутати обласної Ради Сергій Татусяк та Олександр Мендусь, спортивні керманичі Вінниччини.

– Такі змагання піднімають не лише фізичний і духовний дух громад, а й формують нову свідомість нашого населення. Це шлях до об’єднання, до активної громадської позиції, для виховання гідної зміни , – наголосила у своєму зверненні до спортсменів Наталія Солейко.

Особливо тепло вітали учасників із Луганщини, які, попри бойові дії на їхній території, знайшли можливість прибути на турнір.

Всього ж до Вінниці прибули близько 420 спортсменів, які вибороли перемогу серед команд у своїх областях. З відомих причин на змаганнях не були представлені Донеччина та Крим.

Від нашої області за титул «Краще спортивне село України» змагалася команда Северинівської територіальної громади Жмеринського району – переможець обласних сільських спортивних ігор 2014 року.

Протягом двох днів 20 команд виборювали право стати кращими у шести видах спорту: волейбол, настільний теніс, міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, перетягування канату.

За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце посіла команда Львівської області; друге і третє, відповідно, – команди Полтавської та Одеської областей. 

Повернутись Створено: 2 грудня 2014 року, 11:32 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація