Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко привітала учнів і педагогічний колектив з оновленням Бушанської школи Роздрукувати

11 вересня у Ямпільському районі відбулось ще одне урочисте дійство, присвячене завершенню проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша». З нагоди святкування відбулась церемонія перерізання червоної стрічки, у якій взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, представники Українського Фонду соціальних інвестицій; керівництво району і села; очільники місцевих сільськогосподарських товариств, представники територіальної громади.

Відкривши урочисте зібрання, господарі гостинно зустріли запрошених короваями, а згодом подарували присутнім святкову концертну програму у виконанні школярів та самодіяльного вокального колективу.

У свою чергу, Наталія Солейко від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та себе особисто висловила привітання і найкращі побажання учням, їхнім батькам, педагогам та всім мешканцям громади.

– Я вітаю вас з оновленням школи і сподіваюся, що ви маєте багато інших задумів та мрій, які будуть втілені в життя. Я переконана, що і батьки, і вчителі прагнуть одного – щоб їхні вихованці вийшли в самостійне життя підготовленими, освіченими й мали можливість у майбутньому продовжувати своє навчання та здобувати найкращу освіту в престижних навчальних закладах нашої держави. Якщо дитина з маленького віку буде оточена турботою і піклуванням, тим кращий результат від її навчання та виховання ми отримаємо. Тому щиро зичу покращення умов для ваших дітей, щоб вони мали можливість вповні проявити всі свої здібності й творчі таланти. Нехай ростуть здоровими, патріотичними і під мирним небом оновлюють та прикрашають нашу державу! – побажала заступник голови обласної Ради.

Довідка: загальна кошторисна вартість реалізації проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша Ямпільського району Вінницької області» складала 810,0 тис. грн.

Для успішної реалізації проекту район спільно з громадою надав співфінансування в розмірі 162 тис. грн., а це 20 %, в тому числі, населення - 26,0 тис. грн., спонсори – 96,0 тис. грн., сільський бюджет склав 40,0 тис. грн.

Станом на 07.09.2015 року всі будівельні роботи в рамках мікропроекту завершено. На обєкті виконано:

- заміну вікон – 68 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

 - заміну дверей – 5 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

Повернутись Створено: 14 вересня 2015 року, 16:35 Переглядів: 1421

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація