21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала учнів і педагогічний колектив з оновленням Бушанської школи Роздрукувати

11 вересня у Ямпільському районі відбулось ще одне урочисте дійство, присвячене завершенню проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша». З нагоди святкування відбулась церемонія перерізання червоної стрічки, у якій взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, представники Українського Фонду соціальних інвестицій; керівництво району і села; очільники місцевих сільськогосподарських товариств, представники територіальної громади.

Відкривши урочисте зібрання, господарі гостинно зустріли запрошених короваями, а згодом подарували присутнім святкову концертну програму у виконанні школярів та самодіяльного вокального колективу.

У свою чергу, Наталія Солейко від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та себе особисто висловила привітання і найкращі побажання учням, їхнім батькам, педагогам та всім мешканцям громади.

– Я вітаю вас з оновленням школи і сподіваюся, що ви маєте багато інших задумів та мрій, які будуть втілені в життя. Я переконана, що і батьки, і вчителі прагнуть одного – щоб їхні вихованці вийшли в самостійне життя підготовленими, освіченими й мали можливість у майбутньому продовжувати своє навчання та здобувати найкращу освіту в престижних навчальних закладах нашої держави. Якщо дитина з маленького віку буде оточена турботою і піклуванням, тим кращий результат від її навчання та виховання ми отримаємо. Тому щиро зичу покращення умов для ваших дітей, щоб вони мали можливість вповні проявити всі свої здібності й творчі таланти. Нехай ростуть здоровими, патріотичними і під мирним небом оновлюють та прикрашають нашу державу! – побажала заступник голови обласної Ради.

Довідка: загальна кошторисна вартість реалізації проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша Ямпільського району Вінницької області» складала 810,0 тис. грн.

Для успішної реалізації проекту район спільно з громадою надав співфінансування в розмірі 162 тис. грн., а це 20 %, в тому числі, населення - 26,0 тис. грн., спонсори – 96,0 тис. грн., сільський бюджет склав 40,0 тис. грн.

Станом на 07.09.2015 року всі будівельні роботи в рамках мікропроекту завершено. На обєкті виконано:

- заміну вікон – 68 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

 - заміну дверей – 5 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

Повернутись Створено: 14 вересня 2015 року, 16:35 Переглядів: 1343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація