23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала учнів і педагогічний колектив з оновленням Бушанської школи Роздрукувати

11 вересня у Ямпільському районі відбулось ще одне урочисте дійство, присвячене завершенню проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша». З нагоди святкування відбулась церемонія перерізання червоної стрічки, у якій взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, представники Українського Фонду соціальних інвестицій; керівництво району і села; очільники місцевих сільськогосподарських товариств, представники територіальної громади.

Відкривши урочисте зібрання, господарі гостинно зустріли запрошених короваями, а згодом подарували присутнім святкову концертну програму у виконанні школярів та самодіяльного вокального колективу.

У свою чергу, Наталія Солейко від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та себе особисто висловила привітання і найкращі побажання учням, їхнім батькам, педагогам та всім мешканцям громади.

– Я вітаю вас з оновленням школи і сподіваюся, що ви маєте багато інших задумів та мрій, які будуть втілені в життя. Я переконана, що і батьки, і вчителі прагнуть одного – щоб їхні вихованці вийшли в самостійне життя підготовленими, освіченими й мали можливість у майбутньому продовжувати своє навчання та здобувати найкращу освіту в престижних навчальних закладах нашої держави. Якщо дитина з маленького віку буде оточена турботою і піклуванням, тим кращий результат від її навчання та виховання ми отримаємо. Тому щиро зичу покращення умов для ваших дітей, щоб вони мали можливість вповні проявити всі свої здібності й творчі таланти. Нехай ростуть здоровими, патріотичними і під мирним небом оновлюють та прикрашають нашу державу! – побажала заступник голови обласної Ради.

Довідка: загальна кошторисна вартість реалізації проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша Ямпільського району Вінницької області» складала 810,0 тис. грн.

Для успішної реалізації проекту район спільно з громадою надав співфінансування в розмірі 162 тис. грн., а це 20 %, в тому числі, населення - 26,0 тис. грн., спонсори – 96,0 тис. грн., сільський бюджет склав 40,0 тис. грн.

Станом на 07.09.2015 року всі будівельні роботи в рамках мікропроекту завершено. На обєкті виконано:

- заміну вікон – 68 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

 - заміну дверей – 5 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

Повернутись Створено: 14 вересня 2015 року, 16:35 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація