Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Наталія Солейко привітала учнів і педагогічний колектив з оновленням Бушанської школи Роздрукувати

11 вересня у Ямпільському районі відбулось ще одне урочисте дійство, присвячене завершенню проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша». З нагоди святкування відбулась церемонія перерізання червоної стрічки, у якій взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, представники Українського Фонду соціальних інвестицій; керівництво району і села; очільники місцевих сільськогосподарських товариств, представники територіальної громади.

Відкривши урочисте зібрання, господарі гостинно зустріли запрошених короваями, а згодом подарували присутнім святкову концертну програму у виконанні школярів та самодіяльного вокального колективу.

У свою чергу, Наталія Солейко від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та себе особисто висловила привітання і найкращі побажання учням, їхнім батькам, педагогам та всім мешканцям громади.

– Я вітаю вас з оновленням школи і сподіваюся, що ви маєте багато інших задумів та мрій, які будуть втілені в життя. Я переконана, що і батьки, і вчителі прагнуть одного – щоб їхні вихованці вийшли в самостійне життя підготовленими, освіченими й мали можливість у майбутньому продовжувати своє навчання та здобувати найкращу освіту в престижних навчальних закладах нашої держави. Якщо дитина з маленького віку буде оточена турботою і піклуванням, тим кращий результат від її навчання та виховання ми отримаємо. Тому щиро зичу покращення умов для ваших дітей, щоб вони мали можливість вповні проявити всі свої здібності й творчі таланти. Нехай ростуть здоровими, патріотичними і під мирним небом оновлюють та прикрашають нашу державу! – побажала заступник голови обласної Ради.

Довідка: загальна кошторисна вартість реалізації проекту «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Буша Ямпільського району Вінницької області» складала 810,0 тис. грн.

Для успішної реалізації проекту район спільно з громадою надав співфінансування в розмірі 162 тис. грн., а це 20 %, в тому числі, населення - 26,0 тис. грн., спонсори – 96,0 тис. грн., сільський бюджет склав 40,0 тис. грн.

Станом на 07.09.2015 року всі будівельні роботи в рамках мікропроекту завершено. На обєкті виконано:

- заміну вікон – 68 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

 - заміну дверей – 5 шт. із виконанням зовнішнього та внутрішнього оздоблення (відкоси).

Повернутись Створено: 14 вересня 2015 року, 16:35 Переглядів: 1387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація