16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наталія Солейко привітала вихованців Центру соціально-психологічної реабілітаціїї дітей Роздрукувати

2 червня у Вінниці відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», який розмістився на базі колишнього обласного комунального притулку для дітей «Добро». З подарунками та солодощами на урочистості завітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, представники служби у справах дітей, управління спільної комунальної власності та територіальних громад Вінницької області, громадських і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Сьогодні у вас дуже гарне та сонячне свято і я хочу побажати, щоб у вашому житті було більше радісних хвилин і менше турбот, щоб ви завжди були такими гарними, веселими і усміхненими, – привітала малечу Наталія Солейко.

Зі словами вдячності вона також звернулася до колективу і побажала їм самовідданої та дружньої співпраці.

– Я дуже сподіваюся, що настане такий час, коли зникне потреба в таких закладах. Або вони будуть настільки зразковими, що працівники не будуть перейматися створенням умов для своїх підопічних, а лише займатися спілкуванням з дітьми та їхнім дозвіллям, – висловила надію заступник голови обласної Ради.

У Центрі дітям буде надаватись комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу будуть надавати психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Загалом, заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На даний час в Центрі виховується 15 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Для довідки.

Згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447, створено комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Станом на 30.05.2014 р. до штату закладу зараховано 30 працівників.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 10:13 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація