23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала вихованців Центру соціально-психологічної реабілітаціїї дітей Роздрукувати

2 червня у Вінниці відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», який розмістився на базі колишнього обласного комунального притулку для дітей «Добро». З подарунками та солодощами на урочистості завітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, представники служби у справах дітей, управління спільної комунальної власності та територіальних громад Вінницької області, громадських і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Сьогодні у вас дуже гарне та сонячне свято і я хочу побажати, щоб у вашому житті було більше радісних хвилин і менше турбот, щоб ви завжди були такими гарними, веселими і усміхненими, – привітала малечу Наталія Солейко.

Зі словами вдячності вона також звернулася до колективу і побажала їм самовідданої та дружньої співпраці.

– Я дуже сподіваюся, що настане такий час, коли зникне потреба в таких закладах. Або вони будуть настільки зразковими, що працівники не будуть перейматися створенням умов для своїх підопічних, а лише займатися спілкуванням з дітьми та їхнім дозвіллям, – висловила надію заступник голови обласної Ради.

У Центрі дітям буде надаватись комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу будуть надавати психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Загалом, заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На даний час в Центрі виховується 15 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Для довідки.

Згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447, створено комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Станом на 30.05.2014 р. до штату закладу зараховано 30 працівників.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 10:13 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація