Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала вихованців Центру соціально-психологічної реабілітаціїї дітей Роздрукувати

2 червня у Вінниці відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», який розмістився на базі колишнього обласного комунального притулку для дітей «Добро». З подарунками та солодощами на урочистості завітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, представники служби у справах дітей, управління спільної комунальної власності та територіальних громад Вінницької області, громадських і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Сьогодні у вас дуже гарне та сонячне свято і я хочу побажати, щоб у вашому житті було більше радісних хвилин і менше турбот, щоб ви завжди були такими гарними, веселими і усміхненими, – привітала малечу Наталія Солейко.

Зі словами вдячності вона також звернулася до колективу і побажала їм самовідданої та дружньої співпраці.

– Я дуже сподіваюся, що настане такий час, коли зникне потреба в таких закладах. Або вони будуть настільки зразковими, що працівники не будуть перейматися створенням умов для своїх підопічних, а лише займатися спілкуванням з дітьми та їхнім дозвіллям, – висловила надію заступник голови обласної Ради.

У Центрі дітям буде надаватись комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу будуть надавати психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Загалом, заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На даний час в Центрі виховується 15 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Для довідки.

Згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447, створено комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Станом на 30.05.2014 р. до штату закладу зараховано 30 працівників.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 10:13 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація