Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала вихованців Центру соціально-психологічної реабілітаціїї дітей Роздрукувати

2 червня у Вінниці відбулось урочисте відкриття комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», який розмістився на базі колишнього обласного комунального притулку для дітей «Добро». З подарунками та солодощами на урочистості завітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, представники служби у справах дітей, управління спільної комунальної власності та територіальних громад Вінницької області, громадських і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Сьогодні у вас дуже гарне та сонячне свято і я хочу побажати, щоб у вашому житті було більше радісних хвилин і менше турбот, щоб ви завжди були такими гарними, веселими і усміхненими, – привітала малечу Наталія Солейко.

Зі словами вдячності вона також звернулася до колективу і побажала їм самовідданої та дружньої співпраці.

– Я дуже сподіваюся, що настане такий час, коли зникне потреба в таких закладах. Або вони будуть настільки зразковими, що працівники не будуть перейматися створенням умов для своїх підопічних, а лише займатися спілкуванням з дітьми та їхнім дозвіллям, – висловила надію заступник голови обласної Ради.

У Центрі дітям буде надаватись комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу будуть надавати психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Загалом, заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На даний час в Центрі виховується 15 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Для довідки.

Згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447, створено комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Станом на 30.05.2014 р. до штату закладу зараховано 30 працівників.

Повернутись Створено: 3 червня 2014 року, 10:13 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація