16 липня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 303) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наталія Солейко привітала вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Роздрукувати

2 червня у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулось урочисте дійство, присвячене Дню захисту дітей. Вихованців та працівників закладу, а також їхніх батьків привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, представники служби у справах дітей облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, благодійних і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Цей день можна назвати Днем захисту прав дитини, тому що всі діти землі повинні мати однакові права нарівні з дорослими. І навіть не з дня свого народження, а з тієї миті, коли їхні батьки захотіли побачити їх на цьому світі, створивши найкращі для них умови. Але, на жаль, у житті трапляється по-різному: у багатьох сім’ях та в суспільстві часто виникають складнощі, й особливо сьогодні, коли через військові дії багато родин змушені залишати свої домівки і переселятися в інші міста та села, а діти – залишатися без належних умов і захисту. Тому ми, дорослі, маємо зробити все, аби такі явища не відбувалися, щоб наші діти мали всі сприятливі умови для їхнього виховання й розвитку всіх своїх здібностей і талантів, відповідно до своїх мрій та можливостей. В закладі після реорганізації зусиллями колективу значно покращився побут підопічних, створені затишні й сприятливі умови для їхнього навчання і дозвілля. Адже, чим в кращих умовах зростає дитина, тим вищого рівня вона намагається досягнути протягом життя, – наголосила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, передаючи вітання зі святом вихованцям, їхнім батькам та працівникам закладу від імені голови Сергія Свитка й депутатів обласної Ради.

У своєму виступі директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Олександр Кузь зазначив, що їхній колектив працює із специфічною категорією дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах і намагається в стінах закладу створити комфортні умови для соціальної адаптації своїх вихованців, для їхнього навчання та виховання. «Але головне наше завдання – сприяти тому, щоб ці діти повернулися у повноцінні сім’ї» – зазначив керівник Центру.

Він подякував представникам служби у справах дітей облдержадміністрації та благодійникам за небайдужість і надання допомоги, побажав присутнім щоденної радості, мирного неба і Божого благословення.

До святкових вітань також долучилися представники служби у справах дітей облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, благодійних і релігійних організацій, спонсори та меценати.

Урочисте дійство завершилося концертною програмою у виконанні вихованців закладу.

Для довідки.

Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» створено, згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447.

У Центрі дітям надається комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу надають психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На сьогодні в Центрі виховується 30 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2015 року, 17:53 Переглядів: 1684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація