26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Роздрукувати

2 червня у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулось урочисте дійство, присвячене Дню захисту дітей. Вихованців та працівників закладу, а також їхніх батьків привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, представники служби у справах дітей облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, благодійних і релігійних організацій, спонсори та меценати.

– Цей день можна назвати Днем захисту прав дитини, тому що всі діти землі повинні мати однакові права нарівні з дорослими. І навіть не з дня свого народження, а з тієї миті, коли їхні батьки захотіли побачити їх на цьому світі, створивши найкращі для них умови. Але, на жаль, у житті трапляється по-різному: у багатьох сім’ях та в суспільстві часто виникають складнощі, й особливо сьогодні, коли через військові дії багато родин змушені залишати свої домівки і переселятися в інші міста та села, а діти – залишатися без належних умов і захисту. Тому ми, дорослі, маємо зробити все, аби такі явища не відбувалися, щоб наші діти мали всі сприятливі умови для їхнього виховання й розвитку всіх своїх здібностей і талантів, відповідно до своїх мрій та можливостей. В закладі після реорганізації зусиллями колективу значно покращився побут підопічних, створені затишні й сприятливі умови для їхнього навчання і дозвілля. Адже, чим в кращих умовах зростає дитина, тим вищого рівня вона намагається досягнути протягом життя, – наголосила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, передаючи вітання зі святом вихованцям, їхнім батькам та працівникам закладу від імені голови Сергія Свитка й депутатів обласної Ради.

У своєму виступі директор Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Олександр Кузь зазначив, що їхній колектив працює із специфічною категорією дітей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах і намагається в стінах закладу створити комфортні умови для соціальної адаптації своїх вихованців, для їхнього навчання та виховання. «Але головне наше завдання – сприяти тому, щоб ці діти повернулися у повноцінні сім’ї» – зазначив керівник Центру.

Він подякував представникам служби у справах дітей облдержадміністрації та благодійникам за небайдужість і надання допомоги, побажав присутнім щоденної радості, мирного неба і Божого благословення.

До святкових вітань також долучилися представники служби у справах дітей облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, благодійних і релігійних організацій, спонсори та меценати.

Урочисте дійство завершилося концертною програмою у виконанні вихованців закладу.

Для довідки.

Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» створено, згідно з рішенням 13 сесії 6 скликання Вінницької обласної Ради від 18 грудня 2012 року № 447.

У Центрі дітям надається комплекс соціальних послуг; забезпечено відвідування загальноосвітніх та інших навчальних закладів, або індивідуальне навчання з урахуванням потреб та можливостей кожної дитини.

Серед основних завдань Центру – проведення соціально-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, сприяння формуванню у вихованців власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки. Окрім того, спеціалісти цього закладу надають психологічну та інші види допомоги батькам (або особам, які їх замінюють) дітей, які перебувають в Центрі, спрямованої на повернення дитини до сім’ї.

Згідно зі статутом, до Центру приймаються діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх за допомогою власних можливостей, якщо батьки з певних причин (через тривалу хворобу, інвалідність тощо) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною; діти, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вживають алкоголь, наркотичні засоби; діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють; діти, які зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги, постраждали від торгівлі дітьми; безпритульні діти.

Заклад розрахований на одночасну реабілітацію 40 дітей. На сьогодні в Центрі виховується 30 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

 

Повернутись Створено: 2 червня 2015 року, 17:53 Переглядів: 1457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація