21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко привітала вінницьких митців з 75-літнім ювілеєм Роздрукувати

19 грудня у залі Вінницької обласної філармонії відбувся ювілейний вечір «Народної культури оберіг» з нагоди відзначення 75-річчя Вінницького обласного центру народної творчості. Із славним ювілеєм вінницьких митців привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

– Перегортаючи сторінки історії, хочеться нагадати, що Вінницький обласний центр народної творчості народився у важкі часи, переживши буремні роки Великої Вітчизняної війни, відбудови, переломний період становлення нашої держави. І шлях до нинішнього славного ювілею був завжди увінчаний сподвижницькою діяльністю наших митців, які своєю невтомною працею, своїм талантом щодня примножують та оновлюють народну творчість, – зазначила у своєму виступі Наталія Солейко, вітаючи ювілярів.

– Я переконана, що мистецтво буде жити вічно, а культура завжди буде оберегом нашої національної ідентичності. Бо, саме завдяки нашій музиці, нашим пісням і вишиванкам, всі будуть впізнавати українську душу, українську націю, українську державу! – наголосила Наталія Солейко.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини вона подякувала працівникам Вінницького обласного центру народної творчості за їхню діяльність, вручивши керівництву грошовий сертифікат та подарунок з нагоди ювілею.

Кращі діячі та майстри народної творчості були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Для довідки.

За роки діяльності колектив Вінницького обласного центру народної творчості (ВОЦНТ ) успішно реалізував на теренах області та України чимало культурологічних проектів, спрямованих на збереження і популяризацію традицій та культурної спадщини. Серед них: Міжнародне свято народного мистецтва «Українська витинанка»; всеукраїнські - свято народного мистецтва «Великодня писанка», фестиваль автентичних колективів на приз Гната Танцюри, фестиваль кобзарського мистецтва «Струни вічності» ім.В.Перепелюка, свято сатири і гумору ім. С.Руданського, пленер каменотесів «Подільський оберіг», унікальний проект «Мистецтво одного села», який щороку презентується в столиці; обласні - фольклорні свята ім.Г.Танцюри, «Світанки над Россю»; свято кобзарського мистецтва «Струни вічності» ім. В.Перепелюка, фестивалі народної культури «Одвічна Русава», «Мамину сорочку пригорну до серця»; фестивалі народної творчості «Різдвяне диво», «Скарби Поділля», «Подільські барви» «Театральна осінь», мистецькі проекти «Співає Поділля Леонтовича», «Співець Подільського краю» пам’яті Р.Скалецького, «Пісенні крила сивої зозулі» пам’яті ГІ.Ніщинського. Серед цих неповторних культурно-мистецьких акцій своїм яскравим колоритом виділяються обласні тематичні і персональні виставки майстрів народної творчості, вироби яких експонуються не лише в Україні, а й за кордоном.

Одним із напрямів діяльності ВОЦНТ є видавнича діяльність. Альманах «Світлиця» та буклети є засобом висвітлення діяльності ВОЦІТТ і клубних закладів області серед громадськості, а збірки хорових та вокальних творів талановитих місцевих композиторів поповнюють репертуар аматорських творчих колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 грудня 2014 року, 11:31 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація