Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко привітала з Днем медпрацівника колектив Вінницької обласної дитячої лікарні Роздрукувати

18 червня у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні (ВОДКЛ) відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня меди́чного працівника́.  З професійним святом колектив закладу привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Хочу побажати всім, хто допомагає дітям, щоб вас багато років не залишало натхнення, щоб ви ніколи не пожалкували, що обрали саме цю професію, яка для кожного з вас стала способом життя. Колись мене вразив вислів, що лікарі, майже на рівні з Господом, визначають долю кожної людини. Я можу сказати, що там, де Богу не все вдається, лікарі допомагають людині стати щасливішою, – зазначила у вітальному слові Наталія Солейко, звертаючись до керівництва, лікарів, медсестер та запрошених ветеранів-медиків.

Заступник голови обласної Ради побажала всім присутнім мирної діяльності та створення належних умов для надання необхідних медичних послуг найменшим вінничанам.

Бажаю вам миру і миру нашій країні, щоб нікому з ваших колег, чи пацієнтів не доводилося відстоювати свої права й свободи на військових полігонах; щоб ви завжди були здоровими, щоб держава приділяла більше уваги для покращення ваших умов праці, щоб виконана вами робота оцінювалася гідною заробітною платою, аби ви не думали, як утримувати ваші родини, і чи в змозі ви задовольнити потреби своїх власних дітей. Також хочу побажати, щоб ваша лікарня продовжувала підтримувати імідж одного з найкращих лікувальних закладів в Україні, починаючи з дня його заснування. Щоб ви завжди були однодумцями, які в дружніх стосунках продовжуватимуть свою гарну справу, – наголосила заступник голови обласної Ради.

До своїх колег і ветеранів зі щирими словами вдячності також звернувся головний лікар ВОДКЛ Василь Паненко. Він подякував за співпрацю всьому колективу лікарні та медикам, які багато років пропрацювали у їхньому закладі, зробивши чималий внесок у його розбудову.

Кращих працівників Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні було відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації й обласної Ради, Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА; подяками і винагородами.

Святкове зібрання завершилось концертною програмою, яку підготували юні пацієнти та діти співробітників лікарні.

Повернутись Створено: 19 червня 2015 року, 10:21 Переглядів: 1606

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація