23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко привітала з ювілеєм працівників інсультного відділення обласної психоневрологічної лікарні Роздрукувати

15 травня в приміщенні обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулась науково-практична конференція, присвячена 10-ій річниці створення інсультного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка. Тема конференції: “Інноваційні методи в лікуванні інсульту”.

Участь в конференції взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, представники Міністерства охорони здоров’я України, науковці Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, керівництво та працівники  Вінницької обласної психоневрологічної лікарні.

На конференції обговорено здобутки і проблемні питання діяльності інсультного відділення обласної психоневрологічної лікарні ім. Ющенка, впровадження новітніх методів лікування інсультів і хвороб серцево-судинної системи, профілактика і лікування інсультів, забезпечення лікарськими препаратами пацієнтів. Найбільш активним і старанним працівникам відділення вручили грамоти, подяки і грошові премії.

Наталія Солейко привітала від імені керівництва обласної Ради учасників конференції з ювілейною датою і побажала плідної роботи та усіляких гараздів.

- Інсультне відділення в психоневрологічній лікарні ім. Ющенка є одним з найкращих відділень в області. По-перше, працівники відділення прагнули і домагалися впровадження новітніх технологій лікування, що продовжують робити і сьогодні. По-друге, у відділенні після реконструкції створено чудові умови для лікування пацієнтів. Але цього не можна було б досягнути без співпраці з науковцями вінницького медичного університету і науковцями світу. У відділенні забезпечені комфортні умови і психологічна атмосфера для роботи, існує тісна співпраця між лікарями і персоналом, запроваджені новітні лікувальні методики. Це є запорука вашого успіху і здобутків. Тому ваш досвід важливо розповсюдити по усій області, - зазначила Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 16:58 Переглядів: 1493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація