Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко привітала з ювілеєм працівників інсультного відділення обласної психоневрологічної лікарні Роздрукувати

15 травня в приміщенні обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулась науково-практична конференція, присвячена 10-ій річниці створення інсультного відділення Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка. Тема конференції: “Інноваційні методи в лікуванні інсульту”.

Участь в конференції взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, представники Міністерства охорони здоров’я України, науковці Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, керівництво та працівники  Вінницької обласної психоневрологічної лікарні.

На конференції обговорено здобутки і проблемні питання діяльності інсультного відділення обласної психоневрологічної лікарні ім. Ющенка, впровадження новітніх методів лікування інсультів і хвороб серцево-судинної системи, профілактика і лікування інсультів, забезпечення лікарськими препаратами пацієнтів. Найбільш активним і старанним працівникам відділення вручили грамоти, подяки і грошові премії.

Наталія Солейко привітала від імені керівництва обласної Ради учасників конференції з ювілейною датою і побажала плідної роботи та усіляких гараздів.

- Інсультне відділення в психоневрологічній лікарні ім. Ющенка є одним з найкращих відділень в області. По-перше, працівники відділення прагнули і домагалися впровадження новітніх технологій лікування, що продовжують робити і сьогодні. По-друге, у відділенні після реконструкції створено чудові умови для лікування пацієнтів. Але цього не можна було б досягнути без співпраці з науковцями вінницького медичного університету і науковцями світу. У відділенні забезпечені комфортні умови і психологічна атмосфера для роботи, існує тісна співпраця між лікарями і персоналом, запроваджені новітні лікувальні методики. Це є запорука вашого успіху і здобутків. Тому ваш досвід важливо розповсюдити по усій області, - зазначила Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 15 травня 2014 року, 16:58 Переглядів: 1608

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація