Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

7 травня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому вона розглянула 11 звернень, більшість з яких стосувалися медичної сфери.

Зокрема, житель міста Вінниця Сергій Михайлович Кобленко, інвалід ІІ групи, прийшов на прийом з проханням посприяти у наданні йому необхідного лікування та проведення оперативного втручання.

З аналогічним проханням звернулася вінничанка Ольга Андріївна Крот, інвалід ІІ групи. Цю жінку привела на прийом необхідність проведення дороговартісної операції, а також потреба у коштах для свого лікування та її онкохворої матері.

Ще один вінничанин, Віктор Володимирович Воєвода, клопотав за сприяння у безкоштовному медичному обстеженні та надання медичної допомоги його онкохворому синові.

В ході особистого прийому були порушені й інші питання. Зокрема, проблеми соціальної сфери в окремих територіальних громадах області, законність дій посадових осіб та інші.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко вирішила деякі питання в телефонному режимі відразу ж, давши відповідні доручення під час прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 7 травня 2014 року, 16:10 Переглядів: 1006

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація