Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

7 травня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому вона розглянула 11 звернень, більшість з яких стосувалися медичної сфери.

Зокрема, житель міста Вінниця Сергій Михайлович Кобленко, інвалід ІІ групи, прийшов на прийом з проханням посприяти у наданні йому необхідного лікування та проведення оперативного втручання.

З аналогічним проханням звернулася вінничанка Ольга Андріївна Крот, інвалід ІІ групи. Цю жінку привела на прийом необхідність проведення дороговартісної операції, а також потреба у коштах для свого лікування та її онкохворої матері.

Ще один вінничанин, Віктор Володимирович Воєвода, клопотав за сприяння у безкоштовному медичному обстеженні та надання медичної допомоги його онкохворому синові.

В ході особистого прийому були порушені й інші питання. Зокрема, проблеми соціальної сфери в окремих територіальних громадах області, законність дій посадових осіб та інші.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко вирішила деякі питання в телефонному режимі відразу ж, давши відповідні доручення під час прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 7 травня 2014 року, 16:10 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація