26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

7 травня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому вона розглянула 11 звернень, більшість з яких стосувалися медичної сфери.

Зокрема, житель міста Вінниця Сергій Михайлович Кобленко, інвалід ІІ групи, прийшов на прийом з проханням посприяти у наданні йому необхідного лікування та проведення оперативного втручання.

З аналогічним проханням звернулася вінничанка Ольга Андріївна Крот, інвалід ІІ групи. Цю жінку привела на прийом необхідність проведення дороговартісної операції, а також потреба у коштах для свого лікування та її онкохворої матері.

Ще один вінничанин, Віктор Володимирович Воєвода, клопотав за сприяння у безкоштовному медичному обстеженні та надання медичної допомоги його онкохворому синові.

В ході особистого прийому були порушені й інші питання. Зокрема, проблеми соціальної сфери в окремих територіальних громадах області, законність дій посадових осіб та інші.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко вирішила деякі питання в телефонному режимі відразу ж, давши відповідні доручення під час прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 7 травня 2014 року, 16:10 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація