Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

7 травня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час особистого прийому вона розглянула 11 звернень, більшість з яких стосувалися медичної сфери.

Зокрема, житель міста Вінниця Сергій Михайлович Кобленко, інвалід ІІ групи, прийшов на прийом з проханням посприяти у наданні йому необхідного лікування та проведення оперативного втручання.

З аналогічним проханням звернулася вінничанка Ольга Андріївна Крот, інвалід ІІ групи. Цю жінку привела на прийом необхідність проведення дороговартісної операції, а також потреба у коштах для свого лікування та її онкохворої матері.

Ще один вінничанин, Віктор Володимирович Воєвода, клопотав за сприяння у безкоштовному медичному обстеженні та надання медичної допомоги його онкохворому синові.

В ході особистого прийому були порушені й інші питання. Зокрема, проблеми соціальної сфери в окремих територіальних громадах області, законність дій посадових осіб та інші.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко вирішила деякі питання в телефонному режимі відразу ж, давши відповідні доручення під час прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 7 травня 2014 року, 16:10 Переглядів: 1063

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація