23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

Особистий прийом громадян залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності для нинішнього керівництва обласної Ради. 9 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час прийому вона розглянула 10 звернень, більшість з яких стосувалися сфери земельних відносин.

Серед них – земельні спори, виділення земельних ділянок та законність користування ними. Так, родина Оксани Олійник-Горбачової з села Майдан Чапельський Вінницького району звернулась зі скаргою на законність дій сільського голови. Зокрема, щодо питань виділення земельної ділянки для потреб сім’ї; законності користування ділянкою, виділеною громаді під пасовище; відсутність реагування на подані звернення до сільської ради.

Порушувались на прийомі питання про перерахунок пенсії, встановлення опіки над дитиною, надання матеріальної допомоги на лікування.

Також були заяви і скарги щодо питань побутового характеру, зокрема, розподіл спадщини, втрати житла, заволодіння майном без згоди власника та інші.

Наталія Солейко розглянула всі звернення і взяла на особистий контроль вирішення тих питань, що належать до компетенції обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 11:20 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація