Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

Особистий прийом громадян залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності для нинішнього керівництва обласної Ради. 9 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час прийому вона розглянула 10 звернень, більшість з яких стосувалися сфери земельних відносин.

Серед них – земельні спори, виділення земельних ділянок та законність користування ними. Так, родина Оксани Олійник-Горбачової з села Майдан Чапельський Вінницького району звернулась зі скаргою на законність дій сільського голови. Зокрема, щодо питань виділення земельної ділянки для потреб сім’ї; законності користування ділянкою, виділеною громаді під пасовище; відсутність реагування на подані звернення до сільської ради.

Порушувались на прийомі питання про перерахунок пенсії, встановлення опіки над дитиною, надання матеріальної допомоги на лікування.

Також були заяви і скарги щодо питань побутового характеру, зокрема, розподіл спадщини, втрати житла, заволодіння майном без згоди власника та інші.

Наталія Солейко розглянула всі звернення і взяла на особистий контроль вирішення тих питань, що належать до компетенції обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 11:20 Переглядів: 1026

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація