Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко провела особистий прийом громадян Роздрукувати

Особистий прийом громадян залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності для нинішнього керівництва обласної Ради. 9 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час прийому вона розглянула 10 звернень, більшість з яких стосувалися сфери земельних відносин.

Серед них – земельні спори, виділення земельних ділянок та законність користування ними. Так, родина Оксани Олійник-Горбачової з села Майдан Чапельський Вінницького району звернулась зі скаргою на законність дій сільського голови. Зокрема, щодо питань виділення земельної ділянки для потреб сім’ї; законності користування ділянкою, виділеною громаді під пасовище; відсутність реагування на подані звернення до сільської ради.

Порушувались на прийомі питання про перерахунок пенсії, встановлення опіки над дитиною, надання матеріальної допомоги на лікування.

Також були заяви і скарги щодо питань побутового характеру, зокрема, розподіл спадщини, втрати житла, заволодіння майном без згоди власника та інші.

Наталія Солейко розглянула всі звернення і взяла на особистий контроль вирішення тих питань, що належать до компетенції обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2014 року, 11:20 Переглядів: 1124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація