Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорено питання про порядок використання лікарських засобів Роздрукувати

25 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Дмитро Білоус, керівники лікарняних установ та представники громадських організацій.

Члени комісії розглянули питання про порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

– Проблема в тому, що, відповідно до затвердженої на попередньому засіданні комісії Програми профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, не всі хворі можуть розраховувати на безкоштовні ліки. З державного бюджету ми отримали лікарські засоби лише для 6-ти хворих, а в області з таким діагнозом – більше 300 хворих. Тому виникла необхідність встановити прозору процедуру розприділення ліків, отриманих з державного бюджету, – констатувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Члени комісії розглянули та затвердили Порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

Проект рішення про Програму профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, з відповідними змінами та доповненнями, внесений на розгляд найближчої чергової сесії, проведення якої заплановано на початок квітня цього року.

Під час засідання також були обговорені питання: про переукладення контракту з головним лікарем Гайсинської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради Юрієм Звенігородським; про виділення коштів на закупівлю таблетованих цукрознижуючих засобів щодо лікування хворих на цукровий діабет; про надання матеріальної допомоги жительці міста Вінниці Юлії Сергіївній Комарніцькій для потреб на лікування та хірургічне втручання. 

Повернутись Створено: 26 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація