Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорено питання про порядок використання лікарських засобів Роздрукувати

25 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Дмитро Білоус, керівники лікарняних установ та представники громадських організацій.

Члени комісії розглянули питання про порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

– Проблема в тому, що, відповідно до затвердженої на попередньому засіданні комісії Програми профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, не всі хворі можуть розраховувати на безкоштовні ліки. З державного бюджету ми отримали лікарські засоби лише для 6-ти хворих, а в області з таким діагнозом – більше 300 хворих. Тому виникла необхідність встановити прозору процедуру розприділення ліків, отриманих з державного бюджету, – констатувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Члени комісії розглянули та затвердили Порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

Проект рішення про Програму профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, з відповідними змінами та доповненнями, внесений на розгляд найближчої чергової сесії, проведення якої заплановано на початок квітня цього року.

Під час засідання також були обговорені питання: про переукладення контракту з головним лікарем Гайсинської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради Юрієм Звенігородським; про виділення коштів на закупівлю таблетованих цукрознижуючих засобів щодо лікування хворих на цукровий діабет; про надання матеріальної допомоги жительці міста Вінниці Юлії Сергіївній Комарніцькій для потреб на лікування та хірургічне втручання. 

Повернутись Створено: 26 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація