Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорено питання про порядок використання лікарських засобів Роздрукувати

25 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Дмитро Білоус, керівники лікарняних установ та представники громадських організацій.

Члени комісії розглянули питання про порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

– Проблема в тому, що, відповідно до затвердженої на попередньому засіданні комісії Програми профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, не всі хворі можуть розраховувати на безкоштовні ліки. З державного бюджету ми отримали лікарські засоби лише для 6-ти хворих, а в області з таким діагнозом – більше 300 хворих. Тому виникла необхідність встановити прозору процедуру розприділення ліків, отриманих з державного бюджету, – констатувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Члени комісії розглянули та затвердили Порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С. 

Проект рішення про Програму профілактики та лікування вірусного гепатиту С у Вінницькій області, з відповідними змінами та доповненнями, внесений на розгляд найближчої чергової сесії, проведення якої заплановано на початок квітня цього року.

Під час засідання також були обговорені питання: про переукладення контракту з головним лікарем Гайсинської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради Юрієм Звенігородським; про виділення коштів на закупівлю таблетованих цукрознижуючих засобів щодо лікування хворих на цукровий діабет; про надання матеріальної допомоги жительці міста Вінниці Юлії Сергіївній Комарніцькій для потреб на лікування та хірургічне втручання. 

Повернутись Створено: 26 березня 2014 року, 11:11 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація