21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Наталія Солейко: Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю полеглих героїв Роздрукувати

Всеукраїнська естафета “Слава визволителям України”, приурочена 70-ій річниці нашої Перемоги у Другій Світовій війні, на Вінниччині проходить одразу в трьох напрямах. Рух ветеранів Великої Вітчизняної у пам’ять про загиблих товаришів стартує з Погребища, Козятина, та Бершаді. 14 березня вінничани приймали естафету від жителів Кіровоградщини. В церемонії вшанування полеглих героїв взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, ветерани Великої Вітчизняної війни, очільники районної влади, представники громадських організацій, місцевої інтелігенції, учнівської та студентської молоді.

Естафету пам’яті вінничани, на чолі із Наталією Солейко та головою Вінницької обласної організації ветеранів України Леонідом Копецьким, зустріли на межі двох областей з хлібом і сіллю.

Ветерани з Кіровоградщини та Вінниччини разом вклонилися пам’ятникам у селах Ставки та Джулинка, вшанувавши пам'ять воїнів покладанням гірлянд та квітів.

Далі, з нагоди передачі естафети «Слава визволителям України» та 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників, біля меморіального комплексу полеглим в роки Великої Вітчизняної війни в місті Бершаді відбувся мітинг-реквієм.

– Ця подія об’єднала в собі радість і скорботу, гордість за нашу історію і щиру печаль за багаточисельні жертви війни, – зазначив голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький.

– Історія війн не знає більш широкої за своїм розмахом і складністю, в оперативному відношенні, операцій, яка була б здійснена в умовах повного бездоріжжя і весняного розлиття рік, – наголосила у своєму виступі Наталія Солейко, цитуючи спогади очевидців тих подій.

– Кожний метр цієї землі просякнутий кров’ю наших співвітчизників, це –свята земля. Тому маємо зберегти її цілісність, відстоявши волю вінничан і всіх українців. Не дозволимо, щоб чобіт будь-якого завойовника ступив на нашу святиню! – закликала Н. Солейко.

Вона зауважила, що сьогодні ми не маємо права забувати сторінки нашої історії. І ветеранським обов’язком для очевидців всіх тих пам’ятних подій є передача нинішньому підростаючому поколінню правдивої, без спотворень, інформації про героїзм наших земляків.

– Це одна із основ сучасного патріотичного виховання нашої молоді. Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю героїв. І одне із завдань влади сьогодні – зберегти пам'ять про полеглих героїв, а живим ветеранам – забезпечити необхідні умови для гідного життя, – підкреслила заступник голови обласної Ради.

 

Довідка.

Від німецько-фашистських загарбників Бершадський район було визволено 14 березня, Вінниччину – 20 березня, а Україну – 28 жовтня 1944 року.

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 14:32 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація