21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко: Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю полеглих героїв Роздрукувати

Всеукраїнська естафета “Слава визволителям України”, приурочена 70-ій річниці нашої Перемоги у Другій Світовій війні, на Вінниччині проходить одразу в трьох напрямах. Рух ветеранів Великої Вітчизняної у пам’ять про загиблих товаришів стартує з Погребища, Козятина, та Бершаді. 14 березня вінничани приймали естафету від жителів Кіровоградщини. В церемонії вшанування полеглих героїв взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, ветерани Великої Вітчизняної війни, очільники районної влади, представники громадських організацій, місцевої інтелігенції, учнівської та студентської молоді.

Естафету пам’яті вінничани, на чолі із Наталією Солейко та головою Вінницької обласної організації ветеранів України Леонідом Копецьким, зустріли на межі двох областей з хлібом і сіллю.

Ветерани з Кіровоградщини та Вінниччини разом вклонилися пам’ятникам у селах Ставки та Джулинка, вшанувавши пам'ять воїнів покладанням гірлянд та квітів.

Далі, з нагоди передачі естафети «Слава визволителям України» та 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників, біля меморіального комплексу полеглим в роки Великої Вітчизняної війни в місті Бершаді відбувся мітинг-реквієм.

– Ця подія об’єднала в собі радість і скорботу, гордість за нашу історію і щиру печаль за багаточисельні жертви війни, – зазначив голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький.

– Історія війн не знає більш широкої за своїм розмахом і складністю, в оперативному відношенні, операцій, яка була б здійснена в умовах повного бездоріжжя і весняного розлиття рік, – наголосила у своєму виступі Наталія Солейко, цитуючи спогади очевидців тих подій.

– Кожний метр цієї землі просякнутий кров’ю наших співвітчизників, це –свята земля. Тому маємо зберегти її цілісність, відстоявши волю вінничан і всіх українців. Не дозволимо, щоб чобіт будь-якого завойовника ступив на нашу святиню! – закликала Н. Солейко.

Вона зауважила, що сьогодні ми не маємо права забувати сторінки нашої історії. І ветеранським обов’язком для очевидців всіх тих пам’ятних подій є передача нинішньому підростаючому поколінню правдивої, без спотворень, інформації про героїзм наших земляків.

– Це одна із основ сучасного патріотичного виховання нашої молоді. Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю героїв. І одне із завдань влади сьогодні – зберегти пам'ять про полеглих героїв, а живим ветеранам – забезпечити необхідні умови для гідного життя, – підкреслила заступник голови обласної Ради.

 

Довідка.

Від німецько-фашистських загарбників Бершадський район було визволено 14 березня, Вінниччину – 20 березня, а Україну – 28 жовтня 1944 року.

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 14:32 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація