Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко: Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю полеглих героїв Роздрукувати

Всеукраїнська естафета “Слава визволителям України”, приурочена 70-ій річниці нашої Перемоги у Другій Світовій війні, на Вінниччині проходить одразу в трьох напрямах. Рух ветеранів Великої Вітчизняної у пам’ять про загиблих товаришів стартує з Погребища, Козятина, та Бершаді. 14 березня вінничани приймали естафету від жителів Кіровоградщини. В церемонії вшанування полеглих героїв взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, ветерани Великої Вітчизняної війни, очільники районної влади, представники громадських організацій, місцевої інтелігенції, учнівської та студентської молоді.

Естафету пам’яті вінничани, на чолі із Наталією Солейко та головою Вінницької обласної організації ветеранів України Леонідом Копецьким, зустріли на межі двох областей з хлібом і сіллю.

Ветерани з Кіровоградщини та Вінниччини разом вклонилися пам’ятникам у селах Ставки та Джулинка, вшанувавши пам'ять воїнів покладанням гірлянд та квітів.

Далі, з нагоди передачі естафети «Слава визволителям України» та 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників, біля меморіального комплексу полеглим в роки Великої Вітчизняної війни в місті Бершаді відбувся мітинг-реквієм.

– Ця подія об’єднала в собі радість і скорботу, гордість за нашу історію і щиру печаль за багаточисельні жертви війни, – зазначив голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький.

– Історія війн не знає більш широкої за своїм розмахом і складністю, в оперативному відношенні, операцій, яка була б здійснена в умовах повного бездоріжжя і весняного розлиття рік, – наголосила у своєму виступі Наталія Солейко, цитуючи спогади очевидців тих подій.

– Кожний метр цієї землі просякнутий кров’ю наших співвітчизників, це –свята земля. Тому маємо зберегти її цілісність, відстоявши волю вінничан і всіх українців. Не дозволимо, щоб чобіт будь-якого завойовника ступив на нашу святиню! – закликала Н. Солейко.

Вона зауважила, що сьогодні ми не маємо права забувати сторінки нашої історії. І ветеранським обов’язком для очевидців всіх тих пам’ятних подій є передача нинішньому підростаючому поколінню правдивої, без спотворень, інформації про героїзм наших земляків.

– Це одна із основ сучасного патріотичного виховання нашої молоді. Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю героїв. І одне із завдань влади сьогодні – зберегти пам'ять про полеглих героїв, а живим ветеранам – забезпечити необхідні умови для гідного життя, – підкреслила заступник голови обласної Ради.

 

Довідка.

Від німецько-фашистських загарбників Бершадський район було визволено 14 березня, Вінниччину – 20 березня, а Україну – 28 жовтня 1944 року.

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 14:32 Переглядів: 1188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація