23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко: Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю полеглих героїв Роздрукувати

Всеукраїнська естафета “Слава визволителям України”, приурочена 70-ій річниці нашої Перемоги у Другій Світовій війні, на Вінниччині проходить одразу в трьох напрямах. Рух ветеранів Великої Вітчизняної у пам’ять про загиблих товаришів стартує з Погребища, Козятина, та Бершаді. 14 березня вінничани приймали естафету від жителів Кіровоградщини. В церемонії вшанування полеглих героїв взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, ветерани Великої Вітчизняної війни, очільники районної влади, представники громадських організацій, місцевої інтелігенції, учнівської та студентської молоді.

Естафету пам’яті вінничани, на чолі із Наталією Солейко та головою Вінницької обласної організації ветеранів України Леонідом Копецьким, зустріли на межі двох областей з хлібом і сіллю.

Ветерани з Кіровоградщини та Вінниччини разом вклонилися пам’ятникам у селах Ставки та Джулинка, вшанувавши пам'ять воїнів покладанням гірлянд та квітів.

Далі, з нагоди передачі естафети «Слава визволителям України» та 70-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників, біля меморіального комплексу полеглим в роки Великої Вітчизняної війни в місті Бершаді відбувся мітинг-реквієм.

– Ця подія об’єднала в собі радість і скорботу, гордість за нашу історію і щиру печаль за багаточисельні жертви війни, – зазначив голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький.

– Історія війн не знає більш широкої за своїм розмахом і складністю, в оперативному відношенні, операцій, яка була б здійснена в умовах повного бездоріжжя і весняного розлиття рік, – наголосила у своєму виступі Наталія Солейко, цитуючи спогади очевидців тих подій.

– Кожний метр цієї землі просякнутий кров’ю наших співвітчизників, це –свята земля. Тому маємо зберегти її цілісність, відстоявши волю вінничан і всіх українців. Не дозволимо, щоб чобіт будь-якого завойовника ступив на нашу святиню! – закликала Н. Солейко.

Вона зауважила, що сьогодні ми не маємо права забувати сторінки нашої історії. І ветеранським обов’язком для очевидців всіх тих пам’ятних подій є передача нинішньому підростаючому поколінню правдивої, без спотворень, інформації про героїзм наших земляків.

– Це одна із основ сучасного патріотичного виховання нашої молоді. Усі ми в безоплатному боргу перед пам'яттю героїв. І одне із завдань влади сьогодні – зберегти пам'ять про полеглих героїв, а живим ветеранам – забезпечити необхідні умови для гідного життя, – підкреслила заступник голови обласної Ради.

 

Довідка.

Від німецько-фашистських загарбників Бершадський район було визволено 14 березня, Вінниччину – 20 березня, а Україну – 28 жовтня 1944 року.

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 14:32 Переглядів: 1075

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація