23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко відвідала комунальні заклади галузі охорони здоров’я Крижопільського району Роздрукувати

22 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко під час робочої поїздки до Крижопільського району відвідала комунальні заклади галузі охорони здоров’я, які є об’єктами спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Спільно із головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» Олександром Служивим вони ознайомилися із умовами функціонування Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторію імені академіка Д.К. Заболотного. Оглянули процедурні кабінети, кімнати для проживання, вбиральні, харчоблок, їдальню та інші приміщення.

Як поінформував головний лікар Василь Потурей, на нинішній день у їхньому санаторії лікувально-оздоровчі процедури приймають більше сотні дітей. Однак, під час навчального процесу кількість пацієнтів зменшується. І однією із причин, за його словами, є закриття школи, яка раніше функціонувала у їхньому закладі, але припинила діяльність, в зв’язку із змінами в законодавстві.

В ході спілкування з керівництвом, медпрацівниками та обслуговуючим персоналом заступник голови обласної Ради поцікавилася й іншими проблемами, які існують на сьогодні, а також висловила свої зауваження й пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази та забезпечення подальшої життєдіяльності закладу.

Для довідки.

Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій імені академіка Д.К. Заболотного є закладом охорони здоров’я і функціонує для проведення лікувально-оздоровчих заходів, що сприяють відновленню порушених функцій організму пацієнтів.

У санаторії лікуються діти, віком від 6 до І8 років, із різними психоневрологічними розладами. Зокрема, з такими показаннями:

1. Невротичні, пов'язані із стресом і соматоформні розлади.

2. Порушення психологічного розвитку.
3. Специфічні розлади розвитку шкільних навичок.

4. Поведінкові та емоційні розлади.

5. Енурези.

6. Тикозні розлади.

7. Неврологія.

Для забезпечення повноцінної реабілітації і хорошого відпочинку в санаторії функціонують різні процедурні кабінети.

У санаторії працює ванне відділення, кабінет фізіопроцедур, стоматологічний кабінет, кабінет ЛФК, кабінети масажу й аромо-музикотерапії.

Для пацієнтів санаторію проводяться хвойні, сольові, йодо-бромні, ароматизовані ванни та ванни з лікарськими травами.

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 09:57 Переглядів: 1929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація