Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала питання, порушені у зверненнях до обласної Ради Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з представниками Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, відвідала Стрижавську ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницького району. Разом з керівництвом автодору вона провела зустріч з директором навчального закладу Віталієм Павлюком та очільницею територіальної громади Валентиною Медвецькою для обговорення і вирішення питань, порушених у зверненні жителя с. Стрижавка Анатолія Банюка, озвученому на особистому прийомі громадян.

Як поінформувала Наталія Солейко, у своєму зверненні заявник клопотав про облаштування регулюючого світлофора на трасі, яка пролягає біля центрального входу у школу, для безпечного перетину проїжджої частини вулиці учнями; про достатнє освітлення вулиці, на якій знаходиться школа, особливо у зимову пору року, коли зарання настають сутінки; про ремонт тротуарів біля входу у навчальний заклад з метою попередження травматизму школярів. Також протягом канікул необхідно вирішити питання щодо облаштування майданчика для безпечної посадки і висадки учнів, які під’їжджають на навчання шкільним автобусом із навколишніх сіл.

За словами директора школи Віталія Павлюка, всі технічні дозволи відповідних служб на виконання зазначених робіт вони отримали. Але у вирішенні питань щодо попередження травматизму та дотримання правил безпеки учнів, насамперед, необхідно визначити суму коштів, потрібної для реалізації поставлених завдань.

– Я впевнена, що ми, спільно із Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, райдержадміністрацією, районною та селищною радами, знайдемо оптимальне рішення, щоб виконати всі ці роботи до початку нового навчального року, – підсумувала зустріч Наталія Солейко.

Наразі, остаточне вирішення цих питань взято на особистий контроль заступника голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 13 червня 2014 року, 11:22 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація