Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала питання вінничан, порушені під час особистого прийому Роздрукувати

24 грудня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого вирішувала проблемні питання жителів нашої області.

Зокрема, під час прийому до неї звернулась мешканка с. Іванів Калинівського району Віра Тимофіївна Приліпко з проханням посприяти у вирішенні декількох питань. За словами жінки, в її сім’ї виховується дев’ятеро дітей, які добре навчаються і є переможцями різноманітних конкурсів та олімпіад. Проте, багатодітна матір змушена порушувати питання пільгового кредитування, аби всі діти мали можливість здобути повноцінну освіту. Також вона переймається питанням щодо переведення її дітей, які є студентами вищих навчальних закладів, на бюджетну (безоплатну) форму навчання.

Із клопотанням щодо забезпечення засобами лікування та протезування на особистому прийомі до Наталії Солейко звернулася жителька Шаргородського району Галина Терентіївна Лихоманова. Як повідомила заявниця, всі грошові заощадження вже потрачені, в зв’язку з довготривалим лікуванням інших членів їхньої родини.

Свою проблему під час прийому також озвучив мешканець Вінниці Олександр Григорович Мазур, якого хвилює питання встановлення високих тарифів за надання комунальних послуг та фінансової спроможності здійснення оплат за житло.

В ході особистого прийому були й колективні звернення, зокрема, що стосуються галузі охорони здоров’я.

Розглянувши заяви та скарги всіх громадян, Наталія Солейко вирішила окремі питання відразу ж, давши відповідні доручення під час прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 25 грудня 2014 року, 09:52 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація