Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, порушені під час особистого прийому громадян Роздрукувати

17 червня заступник обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула понад два десятки проблемних питань, порушених жителями нашої області.

Зокрема, цього разу в ході прийому було озвучено найбільше прохань щодо вирішення питань соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання й реабілітацію хворих; забезпечення путівками для санаторного лікування і надання медичних послуг за рахунок бюджетних коштів громадянам, які відносяться до пільгової категорії населення тощо.

Також під час проведення особистого прийому жителі нашої області у своїх заявах та скаргах порушували питання про законність дій окремих посадових осіб щодо встановлення групи інвалідності, вирішення земельних відносин, забезпечення права на житло, повернення депозитних коштів та інших, життєво важливих для людей соціально-побутових питань.

Окремі із зазначених звернень Наталія Солейко вирішила під час прийому, надавши детальні роз’яснення заявникам.

Для вирішення інших проблемних питань, порушених вінничанами, заступник голови обласної Ради доручила підготувати низку клопотань у відповідні заклади та установи і взяла їх виконання на особистий контроль. 

Повернутись Створено: 18 червня 2015 року, 10:15 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація