Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

28 травня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. Цього разу, окрім порушених соціальних питань, які найчастіше турбують жителів нашої області, були також озвучені звернення щодо законності діяльності окремих посадових осіб.

Зокрема, в ході прийому надійшли заяви працівників Печерської обласної лікарні відновного лікування про зловживання у діях головного лікаря Івана Рибаченка. Відтак, за фактами, озвученими у скаргах, Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА було доручено створити комісію для перевірки та надання належної оцінки діяльності посадової особи, відповідно до чинного законодавства.

Інший колектив цієї ж лікарні приїхав на прийом для висловлення підтримки  своєму керівникові та з ініціативою врахувати їхнє прохання при розгляді питання на заміщення вакантної посади головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування.

Житель с. Миколаївки Козятинського району Віктор Федорович Фалтус, учасник бойових дій, ветеран Збройних Сил Армії України, приїхав на прийом зі скаргою щодо законності дій начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Миколи Черненка. За його словами, очільник управління ігнорує виконання постанови суду щодо нарахування йому надбавки до пенсії, передбаченої законодавством.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко деякі порушені питання вирішила відразу ж, в ході прийому, давши відповідні доручення, а виконання яких належать до компетенції обласної Ради – взяла на особистий контроль. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 11:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація