23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

28 травня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. Цього разу, окрім порушених соціальних питань, які найчастіше турбують жителів нашої області, були також озвучені звернення щодо законності діяльності окремих посадових осіб.

Зокрема, в ході прийому надійшли заяви працівників Печерської обласної лікарні відновного лікування про зловживання у діях головного лікаря Івана Рибаченка. Відтак, за фактами, озвученими у скаргах, Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА було доручено створити комісію для перевірки та надання належної оцінки діяльності посадової особи, відповідно до чинного законодавства.

Інший колектив цієї ж лікарні приїхав на прийом для висловлення підтримки  своєму керівникові та з ініціативою врахувати їхнє прохання при розгляді питання на заміщення вакантної посади головного лікаря Печерської обласної лікарні відновного лікування.

Житель с. Миколаївки Козятинського району Віктор Федорович Фалтус, учасник бойових дій, ветеран Збройних Сил Армії України, приїхав на прийом зі скаргою щодо законності дій начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Миколи Черненка. За його словами, очільник управління ігнорує виконання постанови суду щодо нарахування йому надбавки до пенсії, передбаченої законодавством.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко деякі порушені питання вирішила відразу ж, в ході прийому, давши відповідні доручення, а виконання яких належать до компетенції обласної Ради – взяла на особистий контроль. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 11:13 Переглядів: 953

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація