Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради є організація та проведення особистих прийомів громадян. 23 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Більшість заяв і скарг, з якими до неї звернулися жителі області, стосувалися сфери земельних відносин, сприяння у лікуванні, надання матеріальної допомоги.

Так, жителька с. Стадниця Вінницького району Людмила Тимофіїва приїхала на прийом з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася через її спір із сусідами за встановлення меж земельної ділянки. За її словами, дії сільського голови у вирішенні порушеного питання потребують втручання з боку вищих посадових осіб.

З аналогічною проблемою звернулася також Тамара Барановська з с. Могилівка Жмеринського району.

Питання переоформлення земельної ділянки, яка перейшла в спадщину від родичів, роками намагається вирішити ще одна мешканка Могилівки Євдокія Кравець.

Порушувались також на прийомі питання щодо покращення житлових умов. Так, Дмитро Балуєв, інвалід ІІ групи, який проживає в гуртожитку в м. Гнівань Тиврівського району, просив сприяння у переселенні його з п’ятого поверху на перший, бо через хворобу ніг йому не під силу долати поверхи приміщення.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко деякі порушені питання вирішила відразу ж в ході прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 09:49 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація