23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради є організація та проведення особистих прийомів громадян. 23 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Більшість заяв і скарг, з якими до неї звернулися жителі області, стосувалися сфери земельних відносин, сприяння у лікуванні, надання матеріальної допомоги.

Так, жителька с. Стадниця Вінницького району Людмила Тимофіїва приїхала на прийом з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася через її спір із сусідами за встановлення меж земельної ділянки. За її словами, дії сільського голови у вирішенні порушеного питання потребують втручання з боку вищих посадових осіб.

З аналогічною проблемою звернулася також Тамара Барановська з с. Могилівка Жмеринського району.

Питання переоформлення земельної ділянки, яка перейшла в спадщину від родичів, роками намагається вирішити ще одна мешканка Могилівки Євдокія Кравець.

Порушувались також на прийомі питання щодо покращення житлових умов. Так, Дмитро Балуєв, інвалід ІІ групи, який проживає в гуртожитку в м. Гнівань Тиврівського району, просив сприяння у переселенні його з п’ятого поверху на перший, бо через хворобу ніг йому не під силу долати поверхи приміщення.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко деякі порушені питання вирішила відразу ж в ході прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 09:49 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація