Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

Одним із пріоритетних напрямів діяльності обласної Ради є організація та проведення особистих прийомів громадян. 23 квітня проблемні питання вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Більшість заяв і скарг, з якими до неї звернулися жителі області, стосувалися сфери земельних відносин, сприяння у лікуванні, надання матеріальної допомоги.

Так, жителька с. Стадниця Вінницького району Людмила Тимофіїва приїхала на прийом з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася через її спір із сусідами за встановлення меж земельної ділянки. За її словами, дії сільського голови у вирішенні порушеного питання потребують втручання з боку вищих посадових осіб.

З аналогічною проблемою звернулася також Тамара Барановська з с. Могилівка Жмеринського району.

Питання переоформлення земельної ділянки, яка перейшла в спадщину від родичів, роками намагається вирішити ще одна мешканка Могилівки Євдокія Кравець.

Порушувались також на прийомі питання щодо покращення житлових умов. Так, Дмитро Балуєв, інвалід ІІ групи, який проживає в гуртожитку в м. Гнівань Тиврівського району, просив сприяння у переселенні його з п’ятого поверху на перший, бо через хворобу ніг йому не під силу долати поверхи приміщення.

Вислухавши всіх заявників, Наталія Солейко деякі порушені питання вирішила відразу ж в ході прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 09:49 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація