12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання жителів Вінниччини Роздрукувати

6 травня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула до півтора десятка питань, порушених жителями Вінниччини.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися до обласного керівництва жителі сіл та міст, стосувалися сфери соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування й проведення оперативного втручання; нарахування пенсії, оформлення опікунства, а також законності дій окремих посадових осіб, або ж їх бездіяльності щодо вирішення життєво необхідних питань громадян.

Зокрема, пенсіонерка з Вінницького району приїхала на прийом, щоб від імені сина-медика, який перебуває у зоні АТО, просити допомоги у вирішенні питання щодо забезпечення автомобілем для транспортування поранених бійців.

Наталія Солейко пообіцяла детально вивчити це питання і сприяти його вирішенню спільно з першими особами області.

Питання забруднення навколишнього середовища та бездіяльність окремих посадових осіб турбують ще одну мешканку Вінницького району, яка вже не вперше звертається до керівництва районних та обласних інстанцій. За словами жінки, в межах їхнього житлового масиву виникло стихійне сміттєзвалище з отрутохімікатами, а власник цих відходів не знайдений і не покараний.

Під час прийому Наталія Солейко з’ясувала, що, відповідно до попередніх звернень цієї громадянки, вже порушена кримінальна справа та вжиті заходи щодо відбору та дослідження проб ґрунту, повітря і води на зазначеній території.

Ще один житель Вінницького району скаржився на дії працівників БТІ та очільника територіальної громади у встановленні його права власності на житло та земельну ділянку.

За підсумками розгляду, Наталія Петрівна скерувала зазначене звернення працівникам юридичного відділу апарату обласної Ради для надання остаточних висновків і рекомендацій заявнику.

Розглянувши всі письмові й усні звернення громадян, окремі з них Наталія Солейко вирішила відразу ж, під час прийому. Зокрема, підписавши необхідні документи для надання матеріальної допомоги з коштів її депутатського фонду, чим були частково забезпечені потреби на лікування, оперативне втручання та інші соціально-побутові проблеми жителів Вінниччини.

Вирішення інших питань, порушених в ході прийому громадян, заступник голови обласної Ради взяла на особистий контроль, давши доручення відповідним службам.

Повернутись Створено: 6 травня 2015 року, 18:22 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація