Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання жителів Вінниччини Роздрукувати

6 травня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян, під час якого розглянула до півтора десятка питань, порушених жителями Вінниччини.

Більшість заяв і скарг, з якими цього разу звернулися до обласного керівництва жителі сіл та міст, стосувалися сфери соціального забезпечення – надання матеріальної допомоги на лікування й проведення оперативного втручання; нарахування пенсії, оформлення опікунства, а також законності дій окремих посадових осіб, або ж їх бездіяльності щодо вирішення життєво необхідних питань громадян.

Зокрема, пенсіонерка з Вінницького району приїхала на прийом, щоб від імені сина-медика, який перебуває у зоні АТО, просити допомоги у вирішенні питання щодо забезпечення автомобілем для транспортування поранених бійців.

Наталія Солейко пообіцяла детально вивчити це питання і сприяти його вирішенню спільно з першими особами області.

Питання забруднення навколишнього середовища та бездіяльність окремих посадових осіб турбують ще одну мешканку Вінницького району, яка вже не вперше звертається до керівництва районних та обласних інстанцій. За словами жінки, в межах їхнього житлового масиву виникло стихійне сміттєзвалище з отрутохімікатами, а власник цих відходів не знайдений і не покараний.

Під час прийому Наталія Солейко з’ясувала, що, відповідно до попередніх звернень цієї громадянки, вже порушена кримінальна справа та вжиті заходи щодо відбору та дослідження проб ґрунту, повітря і води на зазначеній території.

Ще один житель Вінницького району скаржився на дії працівників БТІ та очільника територіальної громади у встановленні його права власності на житло та земельну ділянку.

За підсумками розгляду, Наталія Петрівна скерувала зазначене звернення працівникам юридичного відділу апарату обласної Ради для надання остаточних висновків і рекомендацій заявнику.

Розглянувши всі письмові й усні звернення громадян, окремі з них Наталія Солейко вирішила відразу ж, під час прийому. Зокрема, підписавши необхідні документи для надання матеріальної допомоги з коштів її депутатського фонду, чим були частково забезпечені потреби на лікування, оперативне втручання та інші соціально-побутові проблеми жителів Вінниччини.

Вирішення інших питань, порушених в ході прийому громадян, заступник голови обласної Ради взяла на особистий контроль, давши доручення відповідним службам.

Повернутись Створено: 6 травня 2015 року, 18:22 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація