26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання жителів Вінниччини Роздрукувати

23 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. В ході спілкування з вінничанами розглянуто низку проблемних питань, зокрема, щодо вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади, ремонту доріг, діяльності дошкільного навчального закладу; виплати коштів за використання майнових паїв; законності обвинувачень і винесення судового вироку, надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

Так, на прийом до керівництва обласної Ради змусили приїхати обставини жительку села Могилівки Жмеринського району Наталію Дмитрівну Кравець, завідувача дошкільного навчального закладу «Сонечко». За її інформацією, цей дитячий заклад розташований в одному приміщенні із амбулаторією загальної практики сімейної медицини. На думку батьків і керівництва дитсадочка, таке сусідство є загрозою для здоров’я дітей. На жаль, на неодноразові звернення завідувача та батьківського колективу до місцевих інстанцій щодо вирішення цього питання, відповіді не отримали.

Ще одна мешканка Жмеринського району, яка проживає у селі Лисогірці, Ольга Іванівна Танасюк приїхала на прийом з клопотанням щодо виплати коштів спадкоємцям померлих родичів за використання майнових паїв.

Зі своїм болючим питанням звернулася до Наталії Солейко вінничанка, Лідія Генріхівна Доценко. За словами жінки, вона передчасно стала пенсіонеркою через інвалідність внаслідок онкохвороби і попросила надати їй матеріальну допомогу на післяопераційне обстеження та реабілітацію. А ще вона намагається добитися справедливості у порушеній справі щодо її сина. Як повідомила заявниця, вже не один рік в судових інстанціях різного рівня триває розгляд справи щодо обвинувачень та винесення вироку її синові, який, на її думку, незаконно відбуває покарання.

Також аналогічна заява з проханням надати матеріальну допомогу на проведення курсу хіміотерапії її чоловікові надійшла від мешканки Вінниці Людмили Іванівни Чередниченко, сім’я якої неспроможна самостійно оплатити всі витрати на лікування.

Наталія Солейко вирішила окремі питання, які надійшли від жителів області, в ході прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 23 липня 2014 року, 18:05 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація