Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання жителів Вінниччини Роздрукувати

23 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела особистий прийом громадян. В ході спілкування з вінничанами розглянуто низку проблемних питань, зокрема, щодо вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади, ремонту доріг, діяльності дошкільного навчального закладу; виплати коштів за використання майнових паїв; законності обвинувачень і винесення судового вироку, надання матеріальної допомоги на лікування та інші.

Так, на прийом до керівництва обласної Ради змусили приїхати обставини жительку села Могилівки Жмеринського району Наталію Дмитрівну Кравець, завідувача дошкільного навчального закладу «Сонечко». За її інформацією, цей дитячий заклад розташований в одному приміщенні із амбулаторією загальної практики сімейної медицини. На думку батьків і керівництва дитсадочка, таке сусідство є загрозою для здоров’я дітей. На жаль, на неодноразові звернення завідувача та батьківського колективу до місцевих інстанцій щодо вирішення цього питання, відповіді не отримали.

Ще одна мешканка Жмеринського району, яка проживає у селі Лисогірці, Ольга Іванівна Танасюк приїхала на прийом з клопотанням щодо виплати коштів спадкоємцям померлих родичів за використання майнових паїв.

Зі своїм болючим питанням звернулася до Наталії Солейко вінничанка, Лідія Генріхівна Доценко. За словами жінки, вона передчасно стала пенсіонеркою через інвалідність внаслідок онкохвороби і попросила надати їй матеріальну допомогу на післяопераційне обстеження та реабілітацію. А ще вона намагається добитися справедливості у порушеній справі щодо її сина. Як повідомила заявниця, вже не один рік в судових інстанціях різного рівня триває розгляд справи щодо обвинувачень та винесення вироку її синові, який, на її думку, незаконно відбуває покарання.

Також аналогічна заява з проханням надати матеріальну допомогу на проведення курсу хіміотерапії її чоловікові надійшла від мешканки Вінниці Людмили Іванівни Чередниченко, сім’я якої неспроможна самостійно оплатити всі витрати на лікування.

Наталія Солейко вирішила окремі питання, які надійшли від жителів області, в ході прийому, а виконання інших – взяла на особистий контроль.

Повернутись Створено: 23 липня 2014 року, 18:05 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація