26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко вивчала проблеми закладів охорони здоров’я Козятинського району Роздрукувати

28 квітня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відвідала заклади охорони здоров’я Козятинського району. Також в рамках робочої поїздки вона провела нараду, з метою обговорення й вивчення пропозицій щодо подальшого функціонування державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» та вдосконалення роботи інших лікувальних закладів, які знаходяться на території району і міста.

У зібранні взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова Козятинської районної ради Сергій Лановик, перший заступник Козятинського міського голови Олександр Ломачук; головні лікарі – комунального підприємства «Козятинська районна лікарня Вінницької обласної Ради» Володимир Гуцол, Козятинського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Дзема; державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» Олександр Кравчук; депутат районної ради, громадський діяч Олена Іванчук; спеціалісти юридичного та фінансового відділів органів районної та міської влади.

Насамперед заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з керівництвом району й міста та головними лікарями закладів охорони здоров’я, відвідали комунальне підприємство „Козятинська районна лікарня Вінницької обласної Ради”, Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги та державний заклад «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці». Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою цих закладів, поспілкувалися з медперсоналом і пацієнтами, поцікавившись проблемами та їхніми зауваженнями щодо покращення якості надання медичних послуг .

Після завершення відвідин Наталія Солейко провела підсумкову нараду, в ході якої було заслухано всі пропозиції та зауваження керівників місцевої влади і головних лікарів щодо вирішення питання подальшої діяльності й фінансування діючих закладів охорони здоров’я на території району та міста.

Під час обговорення йшлося про пошук можливостей для збереження кваліфікованих працівників та матеріально-технічної бази лікувальних закладів. Зокрема, в зв’язку зі змінами в законодавстві, яке передбачає передачу відділкових лікарень державного підприємства “Укрзалізниця”, діючих в області, на фінансування місцевого бюджету, були озвучені різні точки зору щодо реформування і вирішення питання власності державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що порушене питання потребує ретельного вивчення та ухвалення зважених рішень, а всі реорганізаційні заходи в галузі охорони здоров’я варто робити поступово, із врахуванням усіх факторів і місцевих особливостей району.

– Я переконана, що здійснення процесу реформування має пройти декілька етапів: перший – це попередній ґрунтовний аналіз з усіма розрахунками щодо встановлення необхідної кількості ліжок у співвідношенні до густоти населення; другий – передбачення збереження кваліфікованих кадрів; третій – вирішення питання власності закладів охорони здоров’я; четвертий – пошук можливих джерел фінансування. Тому, враховуючи всі нинішні проблеми й обмеженість в часі, я закликаю всіх пришвидшити роботу і знайти найвагоміші аналітичні аргументи для прийняття того, чи іншого раціонального рішення, яке буде слугувати на користь громади, – резюмувала Наталія Солейко.

Підсумовуючи нараду, заступник голови обласної Ради запевнила її учасників в тому, що надані місцевою владою і керівниками медичних закладів району й міста пропозиції спочатку будуть розглянуті та ретельно вивчені керівництвом області, а вже потім – враховані під час остаточного ухвалення рішення щодо подальшого функціонування Державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці».

 

Повернутись Створено: 29 квітня 2015 року, 12:41 Переглядів: 1753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація