21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко вивчала проблеми закладів охорони здоров’я Козятинського району Роздрукувати

28 квітня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відвідала заклади охорони здоров’я Козятинського району. Також в рамках робочої поїздки вона провела нараду, з метою обговорення й вивчення пропозицій щодо подальшого функціонування державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» та вдосконалення роботи інших лікувальних закладів, які знаходяться на території району і міста.

У зібранні взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова Козятинської районної ради Сергій Лановик, перший заступник Козятинського міського голови Олександр Ломачук; головні лікарі – комунального підприємства «Козятинська районна лікарня Вінницької обласної Ради» Володимир Гуцол, Козятинського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Дзема; державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці» Олександр Кравчук; депутат районної ради, громадський діяч Олена Іванчук; спеціалісти юридичного та фінансового відділів органів районної та міської влади.

Насамперед заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, спільно з керівництвом району й міста та головними лікарями закладів охорони здоров’я, відвідали комунальне підприємство „Козятинська районна лікарня Вінницької обласної Ради”, Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги та державний заклад «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці». Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою цих закладів, поспілкувалися з медперсоналом і пацієнтами, поцікавившись проблемами та їхніми зауваженнями щодо покращення якості надання медичних послуг .

Після завершення відвідин Наталія Солейко провела підсумкову нараду, в ході якої було заслухано всі пропозиції та зауваження керівників місцевої влади і головних лікарів щодо вирішення питання подальшої діяльності й фінансування діючих закладів охорони здоров’я на території району та міста.

Під час обговорення йшлося про пошук можливостей для збереження кваліфікованих працівників та матеріально-технічної бази лікувальних закладів. Зокрема, в зв’язку зі змінами в законодавстві, яке передбачає передачу відділкових лікарень державного підприємства “Укрзалізниця”, діючих в області, на фінансування місцевого бюджету, були озвучені різні точки зору щодо реформування і вирішення питання власності державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що порушене питання потребує ретельного вивчення та ухвалення зважених рішень, а всі реорганізаційні заходи в галузі охорони здоров’я варто робити поступово, із врахуванням усіх факторів і місцевих особливостей району.

– Я переконана, що здійснення процесу реформування має пройти декілька етапів: перший – це попередній ґрунтовний аналіз з усіма розрахунками щодо встановлення необхідної кількості ліжок у співвідношенні до густоти населення; другий – передбачення збереження кваліфікованих кадрів; третій – вирішення питання власності закладів охорони здоров’я; четвертий – пошук можливих джерел фінансування. Тому, враховуючи всі нинішні проблеми й обмеженість в часі, я закликаю всіх пришвидшити роботу і знайти найвагоміші аналітичні аргументи для прийняття того, чи іншого раціонального рішення, яке буде слугувати на користь громади, – резюмувала Наталія Солейко.

Підсумовуючи нараду, заступник голови обласної Ради запевнила її учасників в тому, що надані місцевою владою і керівниками медичних закладів району й міста пропозиції спочатку будуть розглянуті та ретельно вивчені керівництвом області, а вже потім – враховані під час остаточного ухвалення рішення щодо подальшого функціонування Державного закладу «Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці».

 

Повернутись Створено: 29 квітня 2015 року, 12:41 Переглядів: 1802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація