Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь у фестивалі «Дні фортеці - відродження легенди» Роздрукувати

16-17 травня 2015 в м.Сороки, Республіка Молдова пройшов фестиваль «Дні фортеці - відродження легенди». Захід організовано Сорокською районною радою у партнерстві з Культурним центром «Ватра».

 

У заході взяли участь офіційні делегації Вінницької обласної Ради на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко та Єврорегіону «Дністер» на чолі з головою Сергієм Татусяком. У ході візиту глави делегацій зустрілися з керівництвом Сорокського району та обговорили низку питань в рамках двостороннього співробітництва.

На офіційній церемонії відкриття було присутнє вище керівництво держави, депутати, міністри, посли, представники місцевої влади та жителі Сорокського району. Традиційну стрічку розрізали глава держави Микола Тімофті і Посол Європейського Союзу в Кишиневі Пірка Тапіола.

Програма фестивалю включала цілу низку  заходів - парад клубів історичної реконструкції, показові стрільби з лука, лицарський турнір, середньовічні пісні і танці, а також виставку прапорів, зброї, знарядь праці та ікон, виставки старовинних предметів, ярмарки народних промислів та концертну програму.

Тисячі людей з'їхалися до Сорокської фортеці, щоб поглянути на історичний пам'ятник після реставрації. Разом з тим, на святі люди мали можливість  взяти участь у публічних дебатах з європейськими та молдавськими чиновниками, спробувати страви кухні народів Європи і взяти участь у культурно-розважальних заходах.

Довідка. Сорокська фортеця була відреставрована з європейських фондів в рамках транскордонного проекту «Сорока, Хотин, Сучава - середньовічні перлини», що фінансується ЄС за допомогою спільної операційної програми Румунія - Республіка Молдова - Україна 2007-2013. Реставраційні роботи тривали протягом двох років.

Повернутись Створено: 20 травня 2015 року, 12:05 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація