Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко взяла участь у фестивалі «Дні фортеці - відродження легенди» Роздрукувати

16-17 травня 2015 в м.Сороки, Республіка Молдова пройшов фестиваль «Дні фортеці - відродження легенди». Захід організовано Сорокською районною радою у партнерстві з Культурним центром «Ватра».

 

У заході взяли участь офіційні делегації Вінницької обласної Ради на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко та Єврорегіону «Дністер» на чолі з головою Сергієм Татусяком. У ході візиту глави делегацій зустрілися з керівництвом Сорокського району та обговорили низку питань в рамках двостороннього співробітництва.

На офіційній церемонії відкриття було присутнє вище керівництво держави, депутати, міністри, посли, представники місцевої влади та жителі Сорокського району. Традиційну стрічку розрізали глава держави Микола Тімофті і Посол Європейського Союзу в Кишиневі Пірка Тапіола.

Програма фестивалю включала цілу низку  заходів - парад клубів історичної реконструкції, показові стрільби з лука, лицарський турнір, середньовічні пісні і танці, а також виставку прапорів, зброї, знарядь праці та ікон, виставки старовинних предметів, ярмарки народних промислів та концертну програму.

Тисячі людей з'їхалися до Сорокської фортеці, щоб поглянути на історичний пам'ятник після реставрації. Разом з тим, на святі люди мали можливість  взяти участь у публічних дебатах з європейськими та молдавськими чиновниками, спробувати страви кухні народів Європи і взяти участь у культурно-розважальних заходах.

Довідка. Сорокська фортеця була відреставрована з європейських фондів в рамках транскордонного проекту «Сорока, Хотин, Сучава - середньовічні перлини», що фінансується ЄС за допомогою спільної операційної програми Румунія - Республіка Молдова - Україна 2007-2013. Реставраційні роботи тривали протягом двох років.

Повернутись Створено: 20 травня 2015 року, 12:05 Переглядів: 1027

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація