23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у фестивалі «Дні фортеці - відродження легенди» Роздрукувати

16-17 травня 2015 в м.Сороки, Республіка Молдова пройшов фестиваль «Дні фортеці - відродження легенди». Захід організовано Сорокською районною радою у партнерстві з Культурним центром «Ватра».

 

У заході взяли участь офіційні делегації Вінницької обласної Ради на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко та Єврорегіону «Дністер» на чолі з головою Сергієм Татусяком. У ході візиту глави делегацій зустрілися з керівництвом Сорокського району та обговорили низку питань в рамках двостороннього співробітництва.

На офіційній церемонії відкриття було присутнє вище керівництво держави, депутати, міністри, посли, представники місцевої влади та жителі Сорокського району. Традиційну стрічку розрізали глава держави Микола Тімофті і Посол Європейського Союзу в Кишиневі Пірка Тапіола.

Програма фестивалю включала цілу низку  заходів - парад клубів історичної реконструкції, показові стрільби з лука, лицарський турнір, середньовічні пісні і танці, а також виставку прапорів, зброї, знарядь праці та ікон, виставки старовинних предметів, ярмарки народних промислів та концертну програму.

Тисячі людей з'їхалися до Сорокської фортеці, щоб поглянути на історичний пам'ятник після реставрації. Разом з тим, на святі люди мали можливість  взяти участь у публічних дебатах з європейськими та молдавськими чиновниками, спробувати страви кухні народів Європи і взяти участь у культурно-розважальних заходах.

Довідка. Сорокська фортеця була відреставрована з європейських фондів в рамках транскордонного проекту «Сорока, Хотин, Сучава - середньовічні перлини», що фінансується ЄС за допомогою спільної операційної програми Румунія - Республіка Молдова - Україна 2007-2013. Реставраційні роботи тривали протягом двох років.

Повернутись Створено: 20 травня 2015 року, 12:05 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація