23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у фестивалі різдвяних страв «Подільський Святвечір— 2015. Багата Кутя» Роздрукувати

5 січня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбувся фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір – 2013. Багата кутя». У святковому дійстві взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління культури та туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, воїни АТО, що нині перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни, викладачі та студенти Донецького національного університету, який у цьому році розпочав навчальний рік у Вінниці, представники засобів масової інформації та громадських організацій.

Вже дев’ятий рік поспіль напередодні Святвечора працівники обласного краєзнавчого музею за сприяння управління культури і туризму ОДА організовують фестиваль різдвяних страв «Подільський Святвечір. Багата кутя».Музейні працівники відтворили для гостей фестивалю звичаї своїх родин та донесли неповторність різдвяних традицій на Вінниччині.

Присутні на заході мали можливість долучитись до відродження традицій святкування Різдва на території Поділля, а театралізовані сценки передсвяткових приготувань і перебігу Святвечора, доброзичливі колядки занурювали всіх у неповторну атмосферу різдвяного дива.

Цього року на свято завітали також молодша група фольклорного гурту «Мокоша» Вінницького музичного училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, учениці Вінницької дитячої школи мистецтв Олександра Іродова та Марія Кошельник, вихованка Вінницької школи мистецтв «Вишенька» Ольга Дуркалець та інші.

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітала від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу, в першу чергу- воїнів АТО, що нині перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни, а також всіх учасників дійства з новорічно- різдвяними святами, подякувала організаторам святкової вечері.

-Дуже символічно, що ми повертаємось до відновлення наших національних, українських звичаїв,які свідчать про автентичність нашого народу, показують його справжню красу. Відродження наших національних традицій, вважаю, теж є одним з кроків до самосвідомості, до історичної правди, яку ми маємо нести, передавати нашим дітям, внукам і цінувати. Цінувати так як мир, так як життя, так як здоров’я - наголосила Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 5 січня 2015 року, 23:08 Переглядів: 2316

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація